You are here

Крани й Устаткування для атомної енергетики

Крани й устаткування для атомної енергетики

Компанія Konecranes пропонує широкий вибір сертифікованих кранів і транспортно-технологічного обладнання для переміщення вантажів на атомних електростанціях, а також повний спектр послуг для атомної індустрії. Наше обладнання й сервіси для атомних електростанцій розроблені з метою скорочення часу ППР, що дозволяє підвищити виробіток електроенергії. Маючи більш ніж 50-річний досвід, компанія Konecranes проектує й постачає крани й обладнання для безпечної роботи згідно з жорсткими вимогами, застосовуваними в атомній енергетиці.

Відповідність стандартам

Крани й механізми на АЕС повинні працювати,  не заподіюючи шкоди здоров’ю персоналу й навколишньому середовищу, не призводячи до поломок обладнання, не ускладнюючи виробничий процес  і не втрачаючи контроль над вантажем.
Для АЕС та інших підприємств, де необхідне транспортування критично важливих вантажів, необхідне надійне й безпечне вантажопідіймальне обладнання, яке Konecranes розробляє так, щоб відповідати вимогам Правил в атомній галузі або перевершувати їх, включаючи:

• 10CFR50 Appendix B and NQA-1 Compliant cranes and material handling equipment
• NDE capable - In-house
• AWS certified welders
• NUREG 0554, NUREG 0612, NOG and NUM compliant.
• ISO 9001 Certified manufacturing facilitie

Крани з технологією Supersafe – найновіше покоління безаварійних кранів. Їх технічні характеристики перевищують установлені міжнародні вимоги.

Сервіси для максимальної продуктивності й безпеки

Ми пропонуємо обслуговування, модернізацію, консультації й запасні частини для кранів в атомній галузі. На додаток, ми пропонуємо ці послуги не тільки для обладнання, яке постачає компанія Konecranes, а також для інших марок обладнання, використовуваних  в атомній енергетиці.

 

Видео

Nuclear Material Handling by Konecranes

Завантаження

Reference Case Studies