You are here

Ручні талі

Ручні ланцюгові талі Konecranes та ручні важільні натягувачі – чудовий вибір для середовища, де електрика непрактична чи недоступна. Вони не мають електроніки і є дуже ощадливим рішенням, коли вам не потрібно щодня виконувати підіймальні роботи. При діапазоні вантажопідіймальності від ¼ до 20 тонн наші ручні талі цілком задовольнять ваші потреби в підніманні вантажів.

З ручним керуванням, безпечні та довговічні

Ми добре відомі тим, що піклуємося про безпеку свого устаткування, і наші ручні талі – не виняток. Подвійне гальмо конструкції Pawl Weston із двома фрикційними дисками забезпечують 4 гальмівні поверхні. Компактна конструкція означає меншу вагу, яка дозволяє легше та безпечніше обробляти вантажі. KM2 також містить обмежувач навантаження.

Одна з причин, чому наші ручні талі та важільні натягувачі такі безпечні, – це їхня зносостійкість. Ланцюги з легованої сталі гальванізовано для корозійного опору. Гальмо поміщено в корпус для захисту від пилу. Ділянка відкритого ланцюга уможливлює простий огляд і очищення.

Крім того, талі та важільні натягувачі Konecranes цілком відповідають вимогам міжнародних стандартів ASME B30.

Ручні ланцюгові талі та важільні натягувачі адаптуються до ваших потреб

Konecranes виготовляє чотири різновиди ручних талів: ручні важільні натягувачі KL та KLP, ручний ланцюговий таль серії II KM і ручний ланцюговий блоковий таль армійського стилю. Оберіть ручний зубчастий ланцюговий візок чи ручний візок, які передбачають низьку висоту приміщення. Можете також установити свої талі в існуюче устаткування.

Залежно від моделі, піднімання можливе у стандартних межах від 1,5 метра до 3 метрів, а додатково доступні можливості нестандартного піднімання. Компактний розмір і мала вага означають, що можете легко використовувати свій таль у багатьох місцях. Ручні важільні натягувачі KL та KLP можуть працювати в тісних місцях із 360º поворотом рукоятки.

Крім того, Konecranes виготовляє ручні талі для небезпечних середовищ.