You are here

Електричні ланцюгові талі

Електричні ланцюгові талі CLX

Електричні ланцюгові талі CLX

Ланцюгові талі CLX виробництва Konecranes спроектовані для тривалого терміну служби на промислових підприємствах різних профілів. Ланцюговий талі CLX маютьбезступінчасто

регульовувані швидкості й вантажопідіймальність від 60 кг до 50000 кг
Таль CLX може використовуватися як окреме обладнання, наприклад, у складальному цеху, а також включатися в комплектацію консольно-поворотних або електричних мостових кранів.
Безпечне обладнання
До вбудованого щита керування забезпечений легкий доступ, що спрощує технічне обслуговування. При зміненні швидкостей двигуна 6:1 таль працює швидко, точно й безпечно.

Електричні кінцеві вимикачі й механічний фрикційний пристрій захищають тельфер від перевантажень. Клас захисту IP55 гарантує, що ваша таль застрахована від проникнення бруду й вологи.

Довговічне обладнання, яке змінюється разом з вашими виробничими умовами
Ми розуміємо, що кран – це дороге обладнання, тому воно повинно служити довго. Класифікація нашої талі CLX за стандартом FEM -  2m. Будьте впевнені, що таль CLX буде працювати у важкому режимі тривалий час.

Ви можете перемістити таль CLX на інше місце роботи у вашому цеху й знайти їй інше застосування. Це дозволяють зробити модульна конструкція й низькостельове виконання. Наявні моделі, підвішувані на гак, з  ручним переміщенням, або електричним приводом.

Будь ласка, зв’яжіться з нами. Ми будемо раді відповісти на ваші запитання.