You are here

Електричні канатні талі

Електричні канатні талі CXT

Електричний канатний таль CXT – це найширше використовуваний виріб Konecranes. Там, де треба піднімати вантажі вагою до 80 тонн, часто можна знайти таль CXT, який виконує цю роботу. Надійність і універсальність CXT роблять Konecranes найбільшим світовим постачальником канатних талів.

Що вам потрібно від канатного таля?

Універсальність означає рішення, що адаптуються та пристосовуються до всіх ваших потреб вантажопіднімання. Виберіть талевий візок зі звичайною висотою кабіни, якщо маєте простір, чи модель із низькою кабіною, коли простору бракує. Доступні моделі як однорейкові, так і двобалкові. Гнучкість тут – найважливіше. Електричний канатний таль CXT адаптується до вимог вашого кранового шляху та вашої будівлі.

Вам потрібен поворотний візок для легшого переміщення? А як щодо стаціонарного таля, коли переміщення ще більш обмежене? Канати міцні, дуже гнучкі та оптимізовані до ваших конкретних вимог їх запасування. Скажіть нам про свої потреби, і ми знайдемо таль, який вас задовольнить.

Konecranes також виготовляє канатні талі для небезпечних середовищ.

Зносостійкий канатний таль

В ідеалі бажано придбати цілком укомплектований кран CXT, щоб забезпечити якість усього підіймального устаткування. Але коли бюджет обмежений, можна просто модернізувати існуючий кран талем CXT. Навіть якщо ви купляєте тільки таль, ми обслужимо весь кран, а не лише частину від Konecranes.

Будьте певні, що ваш кран залишиться безпечним і служитиме довше, з нашою унікальною службою дистанційного моніторингу та звітування TRUCONNECT®. Блок діагностичного контролю на вашому талі посилає дані про використання до Konecranes. Періодичні звіти полегшують безпечне керування, використання та технічне обслуговування. Придбайте повний пакет обслуговування TRUCARE, і ми візьмемо на себе догляд за вашим талем.