You are here

Талі

Талі – це промислові піднімальні пристрої, у яких для підіймання та переміщення вантажу використовується канат, ланцюг чи пас (ремінь). Вони прикріпляються до кранів чи іншого підіймально-транспортного устаткування. Konecranes постачає талі по всьому світу й доповнює своє устаткування широким спектром доступних послуг.

Безпечні та гнучкі талі для будь-якої галузі промисловості

Талі виробництва Konecranes пропонуються в широкому асортименті для промислових застосувань, включно з електричними та ручними талями, а також талями для небезпечних середовищ. У різноманітних промислових середовищах, у яких наші талі призначені працювати, і з використанням відповідних стандартів наші талі гарантовано відповідають необхідним міжнародним стандартам із безпеки та експлуатації.

Вантажопідіймальність наших талів знаходиться в межах від 60 кг до 80 тонн. Незалежно від того, періодичні чи постійні ваші потреби у підніманні та переміщенні, наші талі піднімають вантажі безпроблемно й надають користувачам оптимальне керування. Наші талі надзвичайно універсальні та надійні – а завдяки цьому наші електричні канатні талі CXT купляють найчастіше з усіх електричних канатних талів у всьому світі.

Талеве устаткування, доповнене послугами для підіймальних пристроїв

Konecranes пропонує повний спектр послуг для талів по всьому світу. Послуги доступні не тільки для фірмових талів Konecranes, але також і для підіймального устаткування, яке ви використовуєте. Більше того, наші послуги відповідають вашим експлуатаційним вимогам.

Ознайомтеся з асортиментом наших талів і зв'яжіться з Konecranes, щоб вирішити проблему підіймально-транспортного устаткування!