You are here

Вилкові навантажувачі

Fork lift trucks

Вилкові навантажувачі SMV Konecranes вантажопідіймальністю від 10 до 80 тонн – інноваційний метод оброблення вантажів

Наші вилкові навантажувачі спроектовані для виконання робіт з максимально можливою продуктивністю та економічною ефективністю.  Ми адаптуємо наші машини до вимог виробництва наших замовників. Міцне шасі коробчастого типу й чутлива до навантаження гідравлічна система дозволяють встановити додаткове обладнання. Ви отримуєте навантажувач, що повністю відповідає вашим вимогам, конструкція якого гарантує високі експлуатаційні характеристики й тривалий термін служби.

Ми пропонуємо цілий ряд інноваційних технічних рішень, які полегшують працю наших замовників, які працюють у таких галузях промисловості, як металургія, паперове виробництво, деревооброблення, утилізація відходів.

Наші розробки спрямовані на підвищення ефективності ваших вантажних  операцій

Ми постійно вносимо удосконалення в конструкцію наших навантажувачів, домагаючись найвищих показників продуктивності й економічності. Ви відчуєте переваги збільшених швидкостей підіймання й опускання, підвищених маневреності й точності, простоти обслуговування. 

Покращений огляд і ергономічність

Ми розуміємо, наскільки важка праця водія навантажувача і яка лежить на ньому відповідальність.  Тому ми прагнемо створити для нього найбільш комфортні робочі умови. Конструкція кабіни нашого вилкового навантажувача забезпечує максимальний огляд у всіх напрямках.  Усі пристрої керування розташовані зручно й завжди перебувають у полі зору водія.