You are here

Автоматичний кран-штабелер контейнерів

Значний набір переваг

Автоматичне переміщення і штабелювання контейнерів – це наступний ступінь еволюції технології створення контейнерних кранів, який почався з контейнеризацією вантажів у 1960-х роках. Наші крани автоматичного штабелювання контейнерів (ASC) пропонують значні переваги підприємствам, які прагнуть автоматизувати свої виробничі процеси. Один кранівник може управляти дистанційно декількома кранами ASC, що істотно підвищує продуктивність його роботи.
Конструкція крана ASC враховує специфіку підкранових колій і терміналів у портах різних країн світу. Крани ASC Konecranes створюються спеціально для роботи на конкретних терміналах з певною конфігурацією підкранових колій та усталеною виробничою практикою. Легка розумна конструкція, активна система контролю вантажу (ALC) і вбудована система позиціонування забезпечують швидке і точне складування контейнерів.

Ми пропонуємо комплексне технічне рішення

Konecranes здійснює поставки кранів ASC «під ключ». Модульна конструкція крана дозволяє швидко провести на об'єкті його монтаж. Всі етапи виконання замовлення систематизовані, тому ми можемо гарантувати, що ваші виробничі операції почнуться за запланованим графіком.

Видео

Port Cranes from Konecranes