You are here

Козлові контейнерні крани на пневмоколісному ходу

Контейнерні крани на пневмоколісному ходу (RTG) виробництва Konecranes є гарним прикладом розширення функціональних можливостей обладнання для обробки контейнерів. Наш кран RTG має всі традиційні параметри козлових кранів на пневмоколісному ходу, а також ряд інноваційних функцій в його стандартній комплектації, які значно підвищують продуктивність і надійність та знижують витрати на обслуговування.

Можливість переходу до повної автоматизації роботи кранів RTG

Компанія Konecranes розробила систему автоматизації роботи кранів на пневмоколісному ходу Automated RTG (ARTG). Вимогам автоматизації відповідають наші крани 16-колісного виконання. Розумна конструкція крана і активна система зниження розгойдування вантажу дозволяють впоратися з нерівностями покриття, характерними для контейнерних терміналів. Це означає, що у вас є можливість розпочати перехід на автоматизацію роботи кранів RTG з існуючою інфраструктурою терміналу.

Вибір параметрів живлення кранів

Тепер ми пропонуємо повний вибір параметрів живлення кранів RTG, включаючи нашу нову гібридну систему Hybrid Power Pack. Яку б схему не передбачав ваш бізнес-план – використання дизель-електричних або повністю електричних приводів, у нас є для вас пропозиція. Завітайте на наш сайт, де на вибір представлені можливості електрифікації кранів на пневмоколісному ходу.

Переваги відсутності гідравліки

Наші крани RTG не застосовують гідравлічне обладнання, будь то механізм повороту ходових коліс, система запобігання розгойдуванню вантажу або система мікро-переміщень спредера. У числі переваг, які дає таке технічне рішення – підвищення надійності, зниження часу простоїв, зниження витрат на технічне обслуговування та запасні частини. Такий параметр, як відсутність гідравліки, має особливе значення для портів з суворими кліматичними умовами.

Видео

Port Cranes from Konecranes

Завантаження