You are here

Крани для суднобудування

Shipyard overview, showing Konecranes’ complete range of lifting equipment

Крани для суднобудування

Ми пропонуємо повну лінійку вантажопідіймального обладнання для суднобудування – від ланцюгових талей до козлових кранів типу “Голіаф” (Goliath).

Участь у процесі будування суден

Компанія  Konecranes пропонує крани та інше вантажопідіймальне обладнання для всіх етапів будування судна.

Якщо вантаж доставлений морем, роботу розпочинає причальний перевантажувач. 

Переміщення і складування   матеріалів у складській зоні виконують легкі крани й у певних випадках – крани для металевих листів. Після попереднього оброблення матеріал надходить у цех. Мостовий кран подає металеві листи в зону різання. Завершені зварювальні роботи, і важкі секції і блоки суден починають переміщати важкі крани, оснащені спеціальними функціями і спеціальними пристроями.

Час для роботи крана  “Голіаф”

Коли блоки суден потрапили на остаточне складання, починає працювати козловий кран “Голіаф”, можливості якого дозволяють скоротити час надходження в сухому доку й прискорюють процес будування судна в цілому. Коли корпус готовий до спускання, ворота сухого доку зачиняються. Після завершення робіт у сухому доку процес будування продовжують стрілові крани або крани для плавучих доків.

Видео

World's largest Goliath Gantry Crane by Konecranes
See how we erect the world's largest Goliath Gantry Crane at a shipyard in southern Brazil. It's a remarkable engineering project in itself requiring special expertise.

Завантаження

Reference Case Studies