Устаткування та послуги для гірничодобувної галузі

Вантажне обладнання Konecranes для підприємств гірничодобувної галузі 

 
Чи то підземна чи відкрита розробка родовищ, гірські роботи завжди ведуться в небезпечному середовищі: волога, корозійні випари, горючі гази, абразивний пил, ризик обвалу. Чинна шахта працює безперервно. Руда відправляється на обробку відразу після видобутку. Будь який простій може стати причиною зриву термінів виконання роботи. Компанія Konecranes поставляє крани та інше вантажопідйомне обладнання, яке сприяє вирішенню завдань вашого виробництва. 
 
Довговічне і безпечне обладнання 
 
Крани важкого режиму роботи завжди проектуються з урахуванням тих специфічних умов, в яких вони працюватимуть. Здатні до переміщення надважких і небезпечні вантажі, вони повинні бути захищені від корозії, яку викликають волога, забруднення, високі температури. 
 
Розроблений спеціально для підприємств гірничої промисловості, наш вибухобезпечний тельфер Hevi-Lift призначений для суворих умов експлуатації. Наші коксові крани спроектовані саме для переміщення коксу і передбачають відповідний захист компонентів і персоналу. Крани мостового типу які виготовляються за індивідуальним замовленням знаходять різноманітне застосування на підприємствах гірничої промисловості.
Ми маємо і малогабаритне вантажопідйомне обладнання. Наприклад, ви можете використовувати електричну ланцюгову таль вибухобезпечного виконання для технічного обслуговування. Якщо умови вашого об'єкту не дозволяють використовувати електрику, ми запропонуємо вам ручні талі для експлуатації в небезпечних середовищах. 
 
Автоматичні системи контролю вантажу роблять наші крани простими, безпечними і надійними в експлуатації. 
 

Не тільки обладнання, а й технічна підтримка 

Поряд з постачанням кранів ми надаємо всебічну технічну підтримку нашим замовникам. Ми пропонуємо вам довгострокові партнерські відносини і беремо на себе забезпечення безпеки і надійності ваших кранів. Ми маємо в своєму розпорядженні усі необхідні ресурси і гарантуємо виконання сервісних робіт в найкоротші терміни. 
 
Більшість шахт знаходяться далеко від населених пунктів, тому найчастіше не легко отримати швидкий і якісний сервіс. Ми можемо забезпечити присутність наших технічних фахівців (одного або групи) на вашому об'єкті для виконання сервісних і ремонтних робіт. 
 
Компанія Konecranes більше 80 років постачає вантажопідйомні крани. Ми добре знаємо специфіку гірничодобувної галузі і можемо запропонувати обладнання та пакет послуг, що відповідають саме вашим потребам. 
 
Зв'яжіться з Konecranes. Ми будемо раді відповісти на ваші запитання.