Точне підіймання до 200 тонн.

Крани для сухого краю папероробної машини та для рулонів машинного намотування.

39
543

Вологість. Висока температура. Корозія. Жодних проблем.

Міцні частини кранів для паперової фабрики.

38
263

Новий, чистий і сучасний інвентар.

Система автоматизованого зберігання та виймання для вашого складу.

208
252

Устаткування та послуги для целюлозно-паперової галузі

Вантажопідйомне обладнання Konecranes для підприємств целюлозно-паперової промисловості 

Виробництво паперу - тривалий і складний процес. Щоб перетворити деревинну целюлозу в папір, потрібно пройти велику кількість етапів: це приготування і акумулювання паперової маси, її обробка; це відлив аркуша на папероробнії машині, його пресування, сушка, обробка і намотування в рулони. Величезні рулони, які виходять з папероробної машини, перемотувати і розрізаються. Отримані рулони переміщуються в зону складування - тепер вони готові до відправки замовникам. Затримка відвантаження не допускається. Будь який простій обійдеться занадто дорого.
 
Компанія Konecranes поставляє безпечні і надійні крани та інше вантажопідйомне обладнання для підприємств целюлозно-паперової промисловості. 
 
Ми пропонуємо обладнання для всіх ступенів паперового виробництва. 
 
Переміщення сировини в камери для обробки, переміщення рулонів машинного намотування, переміщення готових рулонів в зону і із зони складування - ми можемо запропонувати обладнання для будь-якої операції. Konecranes пропонує вантажопідйомні крани, спеціально спроектовані для потреб целюлозно-паперової промисловості. 
 
Наш спеціальний кран, оснащений двощелепним грейфером, може застосовуватися для переміщення технологічної тріски. Кран мокрого цеху призначений для технічного обслуговування, а також відіграє роль резервного крана сухого цеху. Кран сухого цеху переміщує тамбури з рулонами паперу, що вийшли з папероробної машини, в зону складування, на транспортувальний візок або встановлює рулони в робоче положення для подальшої обробки. На ділянці проміжного складування наш повністю автоматичний кран з вакуумним захоплбвачемVacuum Lifter бережно переміщує рулони без ризику їх деформації. 
 
Ми також пропонуємо багатоцільові крани, які знаходять застосування на целюлозно-паперових підприємствах. Використовуйте канатну таль CXT для переміщення будь-яких штучних вантажів. Наші консольно-поворотні крани ідеально підходять для застосування в майстернях або в якості допоміжного обладнання. Кран SMARTON® дбайливо перенесе папір на ділянки паперорізальної і гофрувального машин. 
 
Інтелектуальні системи, якими оснащуються наші крани, такі, як функція запобігання розгойдування вантажу Sway Control, функція позиціонування вантажу в заданій точці Target Positioning значно спростять вашу роботу. 
 
Технічне обслуговування вантажопідйомного обладнання 
 
Поряд з постачанням обладнання ми надаємо нашим замовникам всебічну технічну підтримку. Ми пропонуємо вам довгострокові партнерські відносини і беремо на себе забезпечення безпеки і надійно сті ваших кранів. Ми маємо в своєму розпорядженні усі необхідні ресурси і гарантуємо виконання сервісних робіт в найкоротші терміни. 
 
Встановлювана на наші крани система віддаленого моніторингу TRUCONNECT®, дозволяє виконувати збір даних про фактичне використання крана і робити висновки про його стан в режимі реального часу. Маючи таку інформацією, наші фахівці сервісної служби можуть гарантувати своєчасну технічну підтримку і скорочення до мінімуму можливого часу простою обладнання. 
 
Більше 80 років компанія Konecranes поставляє вантажопідйомні крани. Ми добре знаємо специфіку целюлозно-паперової промисловості і можемо запропонувати обладнання та пакет послуг, що відповідають саме вашим потребам

Зв'яжіться з Konecranes, щоб отримати оптимальне устаткування та послуги для целюлозно-паперової галузі.