Устаткування та послуги для целюлозно-паперової галузі

Вантажопідйомне обладнання Konecranes для підприємств целюлозно-паперової промисловості 

Виробництво паперу - тривалий і складний процес. Щоб перетворити деревинну целюлозу в папір, потрібно пройти велику кількість етапів: це приготування і акумулювання паперової маси, її обробка; це відлив аркуша на папероробнії машині, його пресування, сушка, обробка і намотування в рулони. Величезні рулони, які виходять з папероробної машини, перемотувати і розрізаються. Отримані рулони переміщуються в зону складування - тепер вони готові до відправки замовникам. Затримка відвантаження не допускається. Будь який простій обійдеться занадто дорого.
 
Компанія Konecranes поставляє безпечні і надійні крани та інше вантажопідйомне обладнання для підприємств целюлозно-паперової промисловості. 
 
Ми пропонуємо обладнання для всіх ступенів паперового виробництва. 
 
Переміщення сировини в камери для обробки, переміщення рулонів машинного намотування, переміщення готових рулонів в зону і із зони складування - ми можемо запропонувати обладнання для будь-якої операції. Konecranes пропонує вантажопідйомні крани, спеціально спроектовані для потреб целюлозно-паперової промисловості. 
 
Наш спеціальний кран, оснащений двощелепним грейфером, може застосовуватися для переміщення технологічної тріски. Кран мокрого цеху призначений для технічного обслуговування, а також відіграє роль резервного крана сухого цеху. Кран сухого цеху переміщує тамбури з рулонами паперу, що вийшли з папероробної машини, в зону складування, на транспортувальний візок або встановлює рулони в робоче положення для подальшої обробки. На ділянці проміжного складування наш повністю автоматичний кран з вакуумним захоплбвачемVacuum Lifter бережно переміщує рулони без ризику їх деформації. 
 
Ми також пропонуємо багатоцільові крани, які знаходять застосування на целюлозно-паперових підприємствах. Використовуйте канатну таль CXT для переміщення будь-яких штучних вантажів. Наші консольно-поворотні крани ідеально підходять для застосування в майстернях або в якості допоміжного обладнання. Кран SMARTON® дбайливо перенесе папір на ділянки паперорізальної і гофрувального машин. 
 
Інтелектуальні системи, якими оснащуються наші крани, такі, як функція запобігання розгойдування вантажу Sway Control, функція позиціонування вантажу в заданій точці Target Positioning значно спростять вашу роботу. 
 
Технічне обслуговування вантажопідйомного обладнання 
 
Поряд з постачанням обладнання ми надаємо нашим замовникам всебічну технічну підтримку. Ми пропонуємо вам довгострокові партнерські відносини і беремо на себе забезпечення безпеки і надійно сті ваших кранів. Ми маємо в своєму розпорядженні усі необхідні ресурси і гарантуємо виконання сервісних робіт в найкоротші терміни. 
 
Встановлювана на наші крани система віддаленого моніторингу TRUCONNECT®, дозволяє виконувати збір даних про фактичне використання крана і робити висновки про його стан в режимі реального часу. Маючи таку інформацією, наші фахівці сервісної служби можуть гарантувати своєчасну технічну підтримку і скорочення до мінімуму можливого часу простою обладнання. 
 
Більше 80 років компанія Konecranes поставляє вантажопідйомні крани. Ми добре знаємо специфіку целюлозно-паперової промисловості і можемо запропонувати обладнання та пакет послуг, що відповідають саме вашим потребам

Зв'яжіться з Konecranes, щоб отримати оптимальне устаткування та послуги для целюлозно-паперової галузі.

Видео

Konecranes CXT Cranes
Oji Paper
Konecranes has delivered cranes and hoists for all lifting applications to Oji Paper, China.

Завантаження