Устаткування для загальнопромислового виробництва-old

Konecranes поставляє вантажопідйомне обладнання, яке допомагає вирішувати найрізноманітніші виробничі завдання 

Процес виготовлення продукції потребує великої кількості операцій з підіймання і переміщення різних вантажів. Затримки відвантаження готових виробів не прийнятні. Отже, вам необхідно надійне, безпечне і швидко працююче обладнання. Компанія Konecranes поставляє крани та інше вантажопідйомне обладнання на промислові підприємства для виконання самих різних виробничих завдань. 
 
У нас є, що запропонувати вашому підприємству 
 
Ви виготовляєте електронні компоненти? Або вироби з пластмаси? Або спеціалізуєтеся в області верстатобудування або виробництва металевих труб? Можливо, ви працюєте в сфері харчової промисловості? Які б товари не виробляло ваше підприємство, ми зможемо запропонувати вантажопідйомну техніку, що відповідає вашим потребам. 
 
Наприклад, кран, оснащений канатною таллью CXT®, підходить для помірно-важкого режиму використання, а кран компактної конструкції CXT Compact - для роботи з легкими вантажами. Може, для вашого цеху ідеально підійде ланцюгова таль? Об'єднавши крановую систему XA з вертикальним підйомником ATL Vertical Lifter, ми отримаємо точний маніпулятор, на який встановимо спеціальне вантажозахватне пристосування за вашим вибором. Для роботи в чистих приміщеннях ми пропонуємо ремінні талі. Або ручні талі як економічний варіант, якщо на вашому підприємстві немає потреби в частому переміщенні вантажів. 
 
Більшість наших промислових кранів може поставлятися у вибухобезпечному виконанні. Їх двигуни спеціально спроектовані для роботи у вибухонебезпечному середовищі, електричні компоненти розміщені у вибухозахищеній шафі. Перегляньте  сторінки, де представлені наші канатні талі, консольно-поворотні крани і цехові кранові системи для експлуатації в небезпечних середовищах. 
 
Інтелектуальні системи, якими оснащуються наші крани, такі, як функція запобігання розгойдування вантажу Sway Control, функція мікро-швидкості Micro Speed​​, функція позиціонування вантажу в заданій точці Target Positioning значно спростять вашу роботу. 
 
Технічне обслуговування вантажопідйомного обладнання 
 
Поряд з постачанням обладнання ми надаємо нашим замовникам всебічну технічну підтримку. Ми пропонуємо вам довгострокові партнерські відносини і беремо на себе забезпечення безпеки і надійності ваших кранів. Ми маємо в своєму розпорядженні усі необхідні ресурси і гарантуємо виконання сервісних робіт в найкоротші терміни. 
 
Встановлювана на наші крани система віддаленого моніторингу TRUCONNECT®, дозволяє виконувати збір даних про фактичне використання крана і робити висновки про його стан в режимі реального часу. Маючи таку інформацією, наші фахівці сервісної служби можуть гарантувати своєчасну технічну підтримку і скорочення до мінімуму можливого часу простою обладнання. 
 
Компанія Konecranes більше 80 років постачає вантажопідйомні крани, які знаходять найрізноманітніше застосування. Ми можемо запропонувати обладнання та пакет послуг, що відповідають саме вашим потребам. Прості і надійні в експлуатації, крани Konecranes служитимуть вам довго. 
 
Зв'яжіться з Konecranes. Ми будемо раді відповісти на ваші запитання.