You are here

Самохідні транспортери

Самохідні транспортери 

Самохідні транспортери Konecranes розроблені для перевезення контейнерів зі «свіжим» і відпрацьованим ядерним паливом (ВЯП). Висока маневреність, простота керування, вантажопідйомність до 350 тонн дозволяють використовувати транспортери Konecranes на АЕС і сухих сховищах відпрацьованого ядерного палива (ССВЯП). 
 
Безпека 
 
Всі важливі системи транспортера мають резервування. Дубльована система підйому забезпечує безпеку переміщення контейнера і виключає його падіння. Додаткові ходові двигуни дозволяють транспортеру зберігати мобільність в будь-яких ситуаціях. 
Транспортери Konecranes для перевезення ядерного палива дозволені до використання Комісією США з ядерного регулювання, відповідають вимогам 10CFR50 Appendix B і NQA-1, міжнародним вимогам з безпеки, а так же NUREG-0554 і NUREG-0612. 
 
Доставка та збирання. 
 
Замовивши самохідний транспортер, Ви почнете  його експлуатацію в найкоротший термін. Оскільки доставка транспортерів здійснюється в стандартних морських контейнерах, транспортери сконструйовані з урахуванням їх складання на місці застосування протягом доби. Модульна конструкція забезпечує зручність техобслуговування і ремонту. 
Легкість управління, малий радіус повороту і можливість розвороту на одному місці робить транспортер виключно маневреним. Можливе використання колісної або гусенічної системи пересування. 
 
Працюючи з ядерно небезпечними матеріалами на протязі 50 років, ми враховуємо всі побажання замовників. Запевняємо вас: транспортери Konecranes безпечно перевезуть контейнери або будь-які інші ядерно небезпечні вантажі.