You are here

Річстакери

Спираючись на найбагатший досвід проектування і в результаті тісної взаємодії із замовниками, ми створили нове покоління ричстакерів. Це - ретельно підібрані компоненти та економічний двигун  з високим крутильним моментом навіть при низьких обертах. Цілий ряд інноваційних технічних рішень значно спрощують вашу роботу. Чутлива до навантаження гідравлічна система оснащена насосами змінної продуктивності й забезпечує оптимальне співвідношення між потужністю двигуна й потужністю гідроприводу для кожної конкретної операції підіймання. 

Адаптація для роботи з різними видами вантажів

Konecranes пропонує ричстакери для промислових підприємств різних профілів – портів та інтермодальних терміналів, металургії, вітроенергетики, атомної енергетики, нафтогазової галузі. Ми поставляємо найбільші у світі ричстакери для навантаження-розвантаження морських суден.

Створення комфортних умов для водія

Ми прагнемо створити найбільш комфортні робочі умови для водія. Конструкція кабіни нашого ричстакера забезпечує максимальний огляд.  Усі пристрої керування й індикації розташовані зручно й завжди перебувають у полі зору водія. Водій може більшою мірою сконцентруватися на виконанні вантажних операцій і тим самим підвищити продуктивність своєї роботи.