You are here

Балка - Діафрагма

БАЛКА, ДОПОМІЖНА - Додаткова балка, суцільна або гратчастої конструкції, розташована паралельно балці (балкам) моста, для влаштування проходу, установки панелей управління, кабіни кранівника і т.п. 
 
БАЛКА ПІДКРАНОВИХ ШЛЯХІВ - Горизонтальна балка, яка кріпиться до колон будівлі. 
 
БАЛКА, ГОЛОВНА - Балка (балки) моста крана, на якій встановлен ​​вантажний візок. Встановлюється на кінцеві балки  перпендикулярно кранового шляху. 
 
БАЛКА, СТОРОНА ПРИВОДУ (БАЛКА "A" / "G1") - Балка моста крана, з боку якої встановлений редукторний електропривод (приводи). Для кранів, у яких електропривод встановлений на обох кінцях кінцевих балок: балка, з боку якої кріпиться пульт або кабіна кранівника. 
 
БАЛКА, ВІЛЬНА СТОРОНА (БАЛКА "B" / "G2") - Балка моста крана, на якій не виконується установка електроприводу. Як правило, на даній балці кріпляться кабелі. 
 
БАЛКА КІНЦЕВА - Балка крана на яку встановлюється міст крана. Розташована параллельно рейкам кранового шляху.
 
ВЕРХНІЙ БЛОК - Нерухомо закріплений вузол, що складається з блоків, підшипників, осей і рами, розташований на поперечних елементах вантажного візка, до якого за допомогою канатів підвішується крюковая підвіска. 
 
ВИХРОСТРУМОВИЙ ТОРМОЗ - Пристрій, контролююче швидкість підйому та опускання вантажу, який дає додаткове навантаження на двигун. Дане навантаження виникає в результаті взаємодії магнітних полів, створених регульованим постійним струмом в котушках статора і індукційними струмами в роторі. 
 
ПОВОРОТНА ПРУЖИНА - Пружина, під зусиллям якої ручка контролера або кнопка після її звільнення повертається в нейтральне (нульове) положення. 
 
ВТОРИННА НАПРУГА - Напруга, індукована в обмотці ротора асинхронного електродвигуна, що працює на холостому ходу, вимірюеться на контактних кільцях ротора, при мережевій напрузі, подведенній до обмотки статора. 
 
ОБЕРТНИЙ МОМЕНТ, НОМІНАЛЬНИЙ - Момент на валу електродвигуна (змінного або постійного струму) при номінальній потужності і номінальною частоті обертання. 
 
ОБЕРТНИЙ МОМЕНТ, ГРАНИЧНИЙ - Максимальний обертовий момент, який розвиває асинхронний електродвигун з короткозамкненим ротором при номінальному напрузі і номінальною частоті, без різкого зниження швидкості. 
 
ВИСОТА ПІДЙОМА - Максимальна відстань переміщення гака по вертикалі, яке визначається довжиною вантажного каната і / або кількістю канавок на вантажному барабані для укладки каната. 
 
ГОЛОВНИЙ ВИМИКАЧ - Пристрій, що приводиться в дію вручну, для включення / вимикання електричних систем управління контакторами і допоміжними пристроями. 
 
ДІАФРАГМА - Вертикальна плита між стінками балки, яка служить опорою верхньому поясу балки і покладеним на нього рейкам, а також передає зусилля від коліс вантажного візка на стінки балки.