You are here

кран, керований із підлоги – напівпортальний кран

кран, керований із підлоги: кранівник керує рухами цього крана за допомогою підвісних пультів керування краном

кран для транспортування розплавленого матеріалу (ковшовий): це тип мостового крана, який використовується для транспортування чи розливання розплавленого матеріалу.

портальний кран: міст для переміщення візків, який спирається на дві чи більше стійок-опор, що рухаються по нерухомих рейках чи по іншому шляху, в іншому він дуже схожий на мостовий кран.

кран із ручним керуванням: механізм ходу цього крана приводиться в рух привідним замкнутим ланцюгом чи переміщенням вантажу або гака вручну, механізм таля задіюється таким же чином.

кран для роботи надворі: кран (мостовий чи портальний), який використовується для роботи поза приміщенням і не може зберігатися в зоні, захищеній від непогоди. Коли кран, який зазвичай працює в приміщенні, періодично використовується просто неба, він не класифікується як кран для роботи поза приміщенням.

кран із силовим приводом: кран, який приводиться в рух електричним, пневматичним, гідравлічним способом чи двигуном внутрішнього згоряння.

полярний кран: кран  (портальний чи мостовий), який може рухатися по круговій крановій колії.

кран із дистанційним керуванням: кран, яким кранівник керує з пульта керування, що міститься на робочій станції, яку не прикріплено до крана; пульт для керування краном переносний.

кран, керований із пульта керування: кран, керований оператором за допомогою пульта, розміщеного на рухомій чи нерухомій платформі або в кабіні, яка відокремлена від крана, чи в пункті керування для керування краном.

кран-балка: кран з однією чи кількома рухомими балками, який має нерухомий чи переміщуваний талевий (підіймальний) механізм і переміщується по нерухомій мостовій рейковій конструкції.

напівпортальний кран: портальний кран, у якого один кінець моста кріпиться на ходовому візку, що переміщується по піднятій рейковій колії, а інший кінець моста міцно стоїть на одній чи більше опорах, що переміщуються по нерухомій крановій колії чи рейці.