You are here

гальмування, пневматичний кран, консольний портальний

пневматичне гальмування: спосіб, що використовує стиснутий газ для контролю чи зменшення швидкості.

рама консолі: використовується для утримання візка настінного крана, вважається частиною конструкції.

звичайна кабіна: використовується для керування краном із кабіною, це місце для кранівника.

панель керування: комплект компонентів, наприклад статичних, магнітних,  пневматичних, гідравлічних тощо, які контролюють потік енергії до чи від двигуна чи іншого устаткування у відповідь на сигнал, що надходить із кнопкової станції, головного перемикача, автоматичної програми, дистанційного пульта чи подібного пристрою.

робоче гальмування: спосіб зниження швидкості руху крана при нормальній роботі.

кран, керований із кабіни: для керування рухами крана використовуються елементи керування в кабіні кранівника, яка з'єднана з краном

кабіна: використовується для керування краном, це місце для кранівника

ручний контролер: контролер, який виконує свої основні функції через пристрої на ручному керуванні.

міст: компонент крана, що складається з поперечних з'єднань кінців балок, а також ходових візків, перехідних містків, однієї чи більше балок, а також компонент, що використовується для переміщення візка чи в деяких випадках візків, який називається привідним механізмом.

каркасна кабіна: використовується для нечасто застосовуваного керування крана, який керується з підлоги чи дистанційно з кабіни, це місце кранівника.

буфер: коли переміщується візок чи кран доходить до кінця дозволеного шляху або ж коли два візки чи два крани під час переміщення стикаються, цей пристрій зменшує силу удару. Він часто прикріплений до візка, упору-обмежувача кранової колії чи моста.

зазор: відстань між будь-якою частиною крана й найближчою перешкодою.

струмозбірник: використовується для збирання струму від провідників моста чи кранової колії; це пристрої, які входять із провідниками в безпосередній контакт.

мостові провідники: часто розміщуються вздовж конструкції моста крана, ці пристрої є електричними провідниками, яка передають енергію та сигнали керування візку чи візкам.

провідники кранової колії (магістральні): часто розміщуються вздовж кранової колії, ці пристрої є електричними провідниками, які передають крану енергію та сигнали керування.

контролер: використовується для керування за допомогою заздалегідь заданого способу передаванням енергії безпосередньо до пристрою, до якого він під'єднаний; це може бути один пристрій чи група пристроїв.

регенеративне гальмування: спосіб, коли електрична енергія, що її виробляє електродвигун, повертається до системи живлення, що дає змогу керувати швидкістю чи зменшувати її.

елемент керування з пружинним поверненням: після натискання на нього він автоматично повернеться в нейтральне вимкнуте положення.

рух моста: відбувається, коли кран рухається по крановій колії.

автоматичний кран: після ввімкнення та запуску цей кран працює згідно із запрограмованим циклом.

кран: це пристрій для опускання, підіймання та горизонтального переміщення вантажу, має підіймальний механізм, який є його невід'ємною частиною.

консольний (стріловий) портальний кран: напівпортальний чи портальний кран, у якого ферми чи мостові балки, перпендикулярні до підкранової колії, з обох сторін чи з однієї виходять за межі тієї колії.