Аналіз надійності крана (Crane Reliability Study) - програма перевірки технічного стану вантажопідіймальних кранів.

Фахівці Konecranes, групи компаній з торговою маркою Lifting BusinessesTM, розробили програму перевірки технічного стану вантажопідіймальних кранів. Дана послуга - "Аналіз надійності крана" (Crane Reliability Study, CRS) - передбачає ретельну перевірку стану та рівня безпеки обладнання, в результаті якої замовник отримує інформацію, що дозволяє більш точно прогнозувати експлуатаційні витрати і більш ефективно ними управляти.

Послуга CRS - це вичерпний аналіз стану вантажопідіймальних кранів будь-яких моделей і виробників з наданням відповідного докладного звіту, який також включає інформацію про експлуатаційні можливості обладнання і рекомендації з проведення заходів, спрямованих на збільшення терміну служби крана, підвищення його безпеки і продуктивності.

Як підвищити продуктивність і рентабельність крана?
Щоб дати відповідь на ці та інші питання, CRS застосовує новітні методи перевірки стану вантажопідйомної техніки. Знаючи заздалегідь, які види і обсяг ремонтних робіт, робіт з переобладнання і модернізації можуть знадобитися, у власників обладнання є можливість скласти довгостроковий план модернізації для того, щоб мати максимальну продуктивність і звести до мінімуму час простою обладнання. Послуга CRS допоможе уникнути таких неприємних сюрпризів, як несподівані поламки обладнання або непередбачені витрати, пов'язані з заміною компонентів.

Чи зможе вантажопідйомне обладнання задовольнити майбутнім потребам вашого виробництва?
Програма CRS застосовує новітні технології та методи, що дозволяють виявити приховані дефекти, які виявлено торік з традиційними методами перевірки не представляється можливим, і, таким чином, запобігти незапланований простій обладнання і виникнення факторів, які могли б негативно вплинути на рівень безпеки.

Грунтуючись на результатах Аналізу надійності крана, є можливість прийняти виважені рішення про проведення відповідних заходів та визначити необхідність модернізації обладнання, щоб збільшити термін його роботи та підвищити продуктивність операцій з переміщення вантажів.

"CRS - це унікальна на даному ринку комплексна послуга. Ми використовуємо найсучасніші технології, розроблені нашою компанією ", - говорять представники Konecranes -" Наприклад, проектний термін служби крана - це складний набір різних складових, таких як класифікація крана, інтенсивність використання, вага переміщуваних вантажів, але ми надаємо звіти і висновки за результатами аналізу надійності крана в легко зрозумілому форматі ".

[Інфоблок]
Аналіз надійності крана: детально про CRS.
Аналіз надійності крана (Crane Reliability Study, CRS) - це всеосяжна інженерна оцінка поточного стану вантажопідіймальних кранів будь-яких моделей і брендів. CRS сприяє плануванню заходів з підвищення продуктивності і надійності кранів та їх компонентів.

Програма CRS включає три основних складових:
1. Детальна перевірка поточного технічного стану крана з акцентом на таких аспектах, як безпека, продуктивність, надійність і ергономічність.

2. Спостереження в частині процесів, огляд документації та опитування з метою оцінки поточних і майбутніх потреб, ефективності роботи кранів, зручності їх використання і т.п.

3. Оцінка залишкового експлуатаційного ресурсу крана і його компонентів.

Грунтуючись на отриманих даних і багатому досвіді технічного обслуговування вантажопідйомної техніки (у компанії на обслуговуванні перебуває понад 300 000 одиниць вантажопідйомного обладнання), фахівці Konecranes видадуть рекомендації відносно майбутнього використання крана.
Підпишіться на міжнародні прес-релізи від компанії Konecranes