You are here

БУДІВНИЦТВО НОВОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА

ATA Gears, Тампере, Фінляндія

Фінська компанія ATA Gears - відомий виробник конічних зубчастих передач, яка поставляє свою продукцію для багатьох провідних суднобудівних заводів світу. Основними експортними ринками компанії є Норвегія, Японія та Китай. У 2009 році ATA Gears відкрила в Тампере нове підприємство з планами виходу на повну потужність у 2013 році.
Новому підприємству АТА було потрібно сучасне і ефективне вантажопідйомне обладнання для переміщення матеріалів по всій виробничій території. При виборі обладнання основний акцент був зроблений на безпеку та зручність використання.


Кран, оснащений інтелектуальними функціями

"Вибір Konecranes в якості постачальника крана для нас був очевидним", - сказав Ерккі Тоймела, виробничий менеджер ATA Gears.

Ми поставили на нове підприємство мостовий кран CXT вантажопідйомністю 10 тонн, оснащений інтелектуальними системами. Кран здатний виконувати різні виробничі завдання, включаючи обслуговування верстатного обладнання. У комплектацію крана ми включили цілий ряд інтелектуальних функцій Smart Features для безпеки, точності і простоти переміщення вантажів: робочі обмежувачі і захищені зони, контроль розгойдування вантажу, функції позиціонування, ця функція захищає від ударні навантаження, мікроскорості і розширений діапазон швидкостей (ESR). Крім того, ми встановили зручний у використанні радіопульт, на дисплеї якого виводиться інформація про вагу і положенні вантажу в реальному часі.

Успішне співробітництво

Всі роботи були виконані в рамках бюджету і за встановленим графіком. І замовник, і постачальник вважають проект успішним.
"Якщо в подальшому у нас виникне потреба в обладнанні і послуги, природно, в наших інтересах - продовжити співпрацю з компанією Konecranes", - зазначив Ерккі Тоймела.