You are here

Технології, що використовуються на кранах для переміщення відходів та біомаси

Інтелектуальні функції Smart Features

Інтелектуальні функції Smart Features зпрощують операції підйому та переміщення матеріалу та значно скорочують тривалість робочого циклу крану.

Контроль розгойдування

Функції контролю розгойдування та активного контролю розгойдування запобігають розгойдуванню вантажу, коректуючи прискорення та уповільнення візка та моста. Ці функції забезпечують безпеку та точність рухів, знижуючи ризик пошкодження обладнання та скорочуючи тривалість виконання операцій. Кранівник може керувати механізмами підйому та пересування візка та крану на високій швидкості навіть біля стін без ризику пошкодження грейфера.

Захищені зони

Ця функція дозволяє позначити певні "заборонені зони" для проходження крану. Таким чином, не допускається випадкове зіткнення крану з розташованим біля нього дорогим обладнанням,підвищується рівень безпеки та виключається ризик пошкоджень.

Позиціонування вантажу в заданій точці.

Функція позиціонування вантажу в заданій точці дозволяє задавати до 120 точок позиціонування. Кранівник може підняти вантаж на певну висоту, перемістити його в одне з запрограмованних положень та опустити на попередньо задану висоту з допомогою лише однієї кнопки.

Дізнайтесь більше про розроблені нашою компанією інтелектуальні функції Smart Features.

Економія електроенергії до 30% з системою рекуперації

Система рекуперації повертає в мережу енергію, що виникає в процесі роботи крану. Енергія, що утворюється при кожному гальмуванні та опусканні вантажу не розсіюється у гальмівних резисторах, а надходить у мережу або на працюючий в даний момент інвертор. Така система пригнічує спотворення та виключає потребу у гальмівних резисторах (і, відповідно, необхідність їх обслуговування та ризик виходу інвертору з ладу через проблеми, що пов'язані з резиторами).