You are here

Проекти поставки суднобудівельних кранів

Після підготовки специфікації обладнання відповідно до ваших вимог, ми разом з вами розробляємо проект поставки крану. Основним питанням для  обговорення є об'єм поставки.
Ми пропонуємо три варіанти: 

1. Технологія: проектування, компоненти, шеф-монтаж та пуско-наладка
2. Під ключ: проектування, виготовлення, поставка
3. Повний пакет: включає поставку обладнання під ключ та контракт на технічне обслуговування.

При розробці проекту поставки враховуються такі аспекти, як оптимізація вартості та термінів поставки, а також будь-які можливі обмеження на ділянці установки крану. Якість виконання поставок, у всіх випадках відповідає стандарту, прийнятому у Konecranes.

Ми проектуємо та виготовляємо кранові компоненти на наших власних заводах, а також розміщуємо замовлення у провідних світових виробників. Всі отримані від наших постачальників компоненти піддаються ретельній перевірці та проходять попереднє тестування.

Металоконструкції крану виготовляють наші субпідрядники під найсуворішим контролем з боку Konecranes. Ми користуємось послугами наших надійних партнерів, заводи яких розташовані ближче до вас для того, щоб знизити вартість транспортування.

Залежно від ваших умов, ми постачаємо кран повністю змонтованим або в розібраному вигляді з виконанням монтажу крану на вашому об'єкті. При виконанні монтажних робіт ми робимо все можливе, щоб звести до мінімуму перешкоди вашому виробничого процесу

Наступний етап - пуско-наладка та випробовування. Ми виконуємо пусконаладочні роботи та тестування з метою переконатися, що робота крану безпечна, надійна та відповідає його технічним специфікаціям. Далі ми проводимо випробування у присутності замовника.

Після передачі крану замовнику наші наладчики не поїдуть з об'єкту поки кранівник не буде задоволений роботою обладнання.

Після введення крану в експлуатацію ми проводимо інструктаж персоналу замовника, та кранівники приступають до роботи у нашій присутності.