You are here

Ми розуміємо суднобудування

Ми проектуємо крани для надійної роботи у кліматичних умовах того регіону, де вони будуть експлуатуватись - від арктичних умов до умов пустелі.

Ми постачаємо крани будь-якого кліматичного виконання та будь-яких розмірів відповідно до вимог замовника. konecranes пропонує суднобудівникам широку лінійку вантажопідйомної техніки - від ланцюгових талей для переміщення легкого вантажу до великих козлових кранів типу "Голіаф". Ми встановили кран "Голіаф" вантажопідйомністю 2000 тонн з прольотом 210 метрів.

Спираючись на багатий досвід, ми добиваємось найвищих показників у таких аспектах, як безпека та продуктивність. Але, щоб перевершити ваші сподівання, ми приділяємо окрему увагу іншим важливим факторам:

Іноваційні технології: у тісній співпраці з суднобудівельними підприємствами наші конструктори постійно вносять удосконалення у продукцію, використовуючи найновітніші технології та іновації у дизайні обладнання.

Жорсткість конструкції: наші конструктивні рішення дозволяють зробити кран жорстким, що забезпечує точне переміщення вантажу

Оптимізація ваги: вага крану є ключовим показником при проектувані інфраструктури об'єкту. Ми забезпечили максимальну легкість та жорсткість конструкцій наших кранів.

Економічність та екологічність: стандартна комплектація багатьох кранів Konecranes включає систему рекуперації, що сприяє зниженню витрат на електроенергію та навантаження на довкілля.

Простота технічного обслуговування: до будь-якого компонента, що потребує обслуговування, забезпечно зручний доступ. Всі компоненти, що зношуютьсята можуть вийти з ладу протягом терміну служби  обладнання, є легкозамінними.

Власна розробка: ми проектуємо та виготовляємо ключові кранові компоненти на власних заводах. Це забезпечує високий рівень стандартизації компонентів, спрощує постачаннязапасними частинами та робить обслуговування обладнання більш економічним.

Створення комфортних умовдля кранівника: складові успіху комнди Формули-1 - це конструкція машини, провесіоналізм пілоту та злагодженність дій механіків. Але на подіум піднімається лише пілот. Саме так ми ставимось до роботи кранівника. Конструкція кабіни забезпечує максимальний огляд. Зручне розташування пристроїв керування, дисплеї, регульоване крісло - всі елементи працюють на те, щоб забезпечити кранівнику комфортні умови,