You are here

Технології нашої компанії

Вантажопідйомна техніка відіграє важливу роль у процесі виробництва сталі. Орієнтуючись на потреби наших замовників, ми постійно розвиваємо нашу продукцію та впроваджуємо новітні технології.

Інтелектуальні функції Smart Features - спрощення та підвищення ефективності вантажних операцій

Ви можете додати в комплектацію ваших металургійних кранів розроблені компанією Konecranes інтелектуальні функції Smart Features, які значно підвищать безпеку експлуатації та спростять використання обладнання.

Деякі приклади інтелектуальних функцій

Функція контролю розгойдування вантажу запобігає розгойдування вантажу, коректуючи прискорення та уповільнення візка та моста. З даною функцією значно скорочується тривалість робочого циклу та підвищується точність позиціонування вантажа.

Маневрування вантажом з нульової щвидкості - функція, яка дозволяє утримувати вантаж на нульовій швидкості після зупинки підйому. Повторний пуск виконується швидко та плавно, покращується контроль вантажу, знижується знос гальма.

З функцією позиціонування вантажу в заданій точці зменшується кількість ручних операцій. Ця функція підводить вантаж у заздалегідь визначене положення з допомогою лише однієї кнопки.

Захищені зони - це функція, яка дозволяє позначити "заборонені зони" для проходу крана, забезпечуючи захист виробночого обладнання або ділянкам складування.

Система рекуперації - економія електроенергії

Ми оснащуємо наші крани системою рекуперації, яка повертає до мережі енергію, що виникає в процесі роботи крану, наприклад, під час гальмування. Система рекуперації виключає потребу у зовнішніх гальмових резисторах, які є одним з найважливіших об'єктів технічного обслуговування ливарних та навантажувальних кранів, що працюють у забрудненному середовищі. Економія енергії з даною системою може досягати 30%.

Конструктивні рішення

Наші конструкторські розробки спрямовані на підвищення безпеки, надійності та продуктивності.

 

Наші компактні тельфери з оптимальним наближенням гака дозволяють збільшити корисний робочій простір та мають мінімальни вимоги до габаритної висоти
Наші канатні тельфери СХТ використовують іноваційну систему запасування, спроектовану для збільшення терміну служби канату".

"Енергозберігаючі приводи Konecranes спроектовані спеціально для використання на кранах
Комплектація наших кранів для переміщення розплавленного металу включає диференційний редуктор, вбудоване резервування критично важливих систем, резервне гальмо канатного барабану.

Автоматизація роботи  металургійних кранів

Вкрай доцільним є автоматизація роботи кранів, що експлуатуються на складах кінцевої металопродукції. Переміщення та складування металевих виробів виробів - це повторювані процеси, точність та швидкість яких можна значно збільшити завдяки використанню напівавтоматичних або повністю автоматичних функцій.

Автоматизація спростить та підвищить продуктивність роботи кранівників. Розроблена компанією Konecranes система керування складом допоможе якнайефективніше організувати процеси та використовувати складські площі.

Очевидні переваги автоматизації повторюваних рухів кранів, що переміщують розплавленний метал та металобрухт.