You are here

Професіоналізм та багатий досвід

Компанія Konecranes має багатий досвід у проектуванні та постачанні вантажопідйомних кранів для металургійної галузі. Ми розпочали виробництво мостових кранів у 1930-х роках, та в процесі подальшого розвитку нашої компанії, до її складу увійшли підприємства, одне з яких було засновано ще у 1884 році. Ми співпрацюємо з виробниками сталі багато років та добре знаємо специфіку вашої галузі.

Вантажопідйомне обладнання для всіх етапів вашого виробництва

Спроектовані для роботи з важким та небезпечним вантажем, крани Konecranes переміщують навалювальні матеріали, готові сталеві вироби, розплавлений метал, навантажують прокатні стани.

Власні конструкторські розробки

Багато інженерів Konecranes мають досвід роботи на металургійних підприємствах. Проектуюси вантажопідйомну техніку, що призначена для роботи у найсуворіших умовах експлуатації, ми використовуємо лише власні ресурси.

Використання новітніх технологій

Обладнання Konecranes створюється з використанням найсучасніших технологій кранобудування. Інтелектуальні функції Smart Features, такі як запобігання розгойдування вантажу, позиціонування вантажу у заданій точці, визначення захищених зон, значно підвищують безпеку операцій та зводять до мінімуму ризик людської помилки. З нашою системою рекуперації кран повертає частину енергії до мережі, що дозволяє зменшити навантаження на мережу та заощадити гроші.

Технічна підтримка

Ми надаємо спеціалізовані послуги у сфері технічного обслуговування вантажопідйомної техніки, проводимо інструктаж кранівників та обслуговуючого персоналу наших замовників. Ми розробили сервісні програми, що спрямовані на забезпеченя безпеки та надійності кранів, що процюють на металургійних підприємствах.

Близькість до замовника

Компанія Konecranes має найширшу мережу сервісних центрів на ринку вантажопідйомного обладнання. Спеціалісти Konecranes надають професійну технічну підтримку незалежно від того, де знаходиться ваш металургійний завод.