You are here

Підвищення виробничих вимог викликало необхідність установки нового крану

Rautaruukki Corporation, Раахе, Фінляндія

Компанія Rautaruukki Corporation постачає компоненти металоконструкцій та системи для галузей будівництва та машинобудування. Персонал компанії налічує майже 12 000 працівників у підрозділах у 27 країнах. Rautaruukki  з річним обертом більше 2 мільярдів євро є великом гравцем на ринках північної та східної Європи та Росії. Металургійний завод у Раахе щорічно виробляє 2.8 мільйона метричних тонн гарячекатаного прокату та спеціальної металопродукції.

Кран, оснащений найсучаснішими функціями

Спеціалісти Konecranes у співпраці з представниками Rautaruukki спроектували новий кран, включивши до його комплектації інтелектуальні функції контролю розгойдування вантажу та його позиціонування у заданій точці. Дані функції забезпечують зручність та безпеку експлуатації крану навіть при переміщенні вантажу на високих швидкостях. Підключення крану до системи моніторингу дозволяє контролювати стан крану та оптимізувати сервісні заходи.

У результаті співпраці спеціалістів Konecranes та Rautaruukki було створено кран, спроектований для тривалого терміну служби. Нове обладнання повністю задовільнило вимоги замовника в таких аспектах як безпека довготривала надійність та зручність технічного обслуговування.