You are here

Модернізація кранів з установкою тельферів EXCXT

SABIC, Уілтон, Великобританія

Компанія SABIC (Saudi Basic Industries Corporation) є однією з провідних у світі з виробництва хімікатів, добрива, металів та полімерних матеріалів. Підприємство, що належить компанії у британському місті Уілтон, SABIC UK, виробляє нафтохімічні продукти, включаючи пропілен та етилен. 

На таких підприємствах крани є найважливішими учасниками процесу обслуговування, тому компанія SABIC Ukприйняла рішення модернізувати свої 20-тонні сервісні крани з метою підвищення їх безпеки та надійності. В якості виконавця проекту модернізації була залучена компанія Konecranes.
Існуючі крани були оснащені пневматичними приводщами на всі рухи. Проект модернізації передбачував заміну візків та систем керування, установку нових струмопідводів крану та візка, а також установку нових контролерів.

Нові тельфери з захисними функціями

"Правильним рішенням для цього проекту була установка вибухобезпечних тельферів EXCXT", - говорить Хейккі Крееу, головний інженер британського підрозділу компанії Konecranes. З установкою нового обладнання тепер гарантованая наявність запасних частин. Модернізація крану значно зменшила ризик виникнення відмов у ході сервісних робіт.

Замовники залишились задоволеними результатами модернізації. Також було відзначено безпечне виконання робіт та професійна етика технічних спеціалістів Konecranes.  Було укладено контракти на проведення технічного огляду та сервісного обслуговування кранів на обох підприємствах компанії SABIC UK - у містах Уілтон та Норд Тіс.