You are here

Padaeng Industries

Тайська компанія  Padaeng Industries є єдиним виробником цинку у Південно-Східній Азії. Річна виробнича потужність цинкоплавільного заводу компанії дорівнює 110 000 метричних тонн металічного цинку та сплавів

На заводі компанії в провінції Так встановлено 59 кранів вантажопідйомністю 16 тонн, які приймають участь у виробничому процесі та використовуються з метою обслуговування. Крани працюють безперервно, переміщуючи катодний цинк у пічь для переплавлення у слитки.

"Крани типу СХТ, які подають матеріал у піч, є ключовим обладнанням нашого підприємства, що працює цілодобово", - відмітив Потхонг Піпатпайбун, Віце-президент компанії Padaeng Industries, відділ сервісу. - "Їх застій неприпустимий. Нам потрібні світові стандарти безпеки та надійності".

 

"Ми познайомились зі спеціалістами Konecranes, коли вони приїхали на наш об'єкт для проведення щорічної перевірки технічного стану нашого обладнання. Тоді ми впевниллись в їхньому професіоналізмі", - сказав Потхонг.

"Прийняті компанією Konecranes стандарти надійності та якості дуже високі. З прибуттям на наше підприємство спеціалістів служби Konecranes кількість поломок та час застою кранів, які вони обслуговують, стали зменшуватись та зараз майже наблизилися до нуля. Окрім сервісних послуг, спеціалісти Konecranes проводять модернізацію кранів на найвищому рівні, які експлуатуються в нас з 2003 року".

Найвища якість модернізації кранів

Один з найбільших проектів, в якому брали участь спеціалісти Konecranes - модернізація двох кранів, що переміщують катодний цинк. З метою збільшення продуктивності старі одношвидкістні тельфери вантажопідйомністю 6,3 тонни було замінено на нові двохшвидкісні 8-тонні тельфери

"Ми встановили нові підйомні механізми, які забезпечили необхідну швидкість та можливість переміщувати більш важкий вантаж. Ми також підвищили безпеку, встановивши нові кінцеві вимикачі для більш точного позиціонування вантажозахоплювального пристрою", - сказав Джирапонг Кохарак, директор підрозділу Konecranes. - "Ми ретельно перевырили стан існуючих кранових конструкцій та колій та іх ню здатність витримувати нові навантаження".

"Підйомний механізм було зібрано та протестовано на заводі, щоб скоротити час робіт на об'єкті замовника. Опорні конструкції двугину та механізму підйому були покриті спеціальною фарбою для забезпечення стійкості до агресивних умов експуатації. Встановлено надійні колодкові гальма.

Роботи з модернізації першого крану було виконано протягом 36 годин, другого - протягом 18 годин. Щоб мінімізувати термін проведення робіт, монтажний персонал було заздалегідь проінструктовано".

Спеціалісти сервісної служби Konecranes також проводять перевірку кранів, що експлуатуються на підприємстві Padaeng Industries, на відповідність нормам, що діють у країні замовника. "Команда Konecranes - справжні експерти у сфері проведення перевірок та забезпечення безпеки", - говорить Потхонг.

"В рамках планового обслуговування спеціалісти Konecranes виявляють потенційні проблеми та повідомляють нас про них до того, як вони вплинуть на роботу обладнання. Це дуже важливо для підприємства, яке функціонує 24 години на добу. Ми оцінили їхню програму профілактичного технічного обслуговування. До того ж у спеціалістів Konecranes, які оперативно реагують на всі наші запити, склались чудові відносини з працівниками нашої компанії. Ми бачимо в Konecranes надійного партнера".