You are here

Переміщення теплообмінного агрегату

Alstom Power Systems GmBH, Карлсруе, Німеччина

Компанія Alstom Power Systems GmBH, Мангайм, виробляє електрогенеруюче обладнання, займається проектуванням та будівництвом газових електростанцій комбінованого циклу, інженерних систем та систем керування, а також пропонує послуги у сфері модернізації.

Alstom брала активну участь у будівництві нового паротурбінного енергоблоку електростанції в Карслруе на замовлення енергетичного концерну EnBW.  Нова вугільна електростанція є частиною високоефективної та екологічно орієнтованої системи енергопостачання. На енергостанція виникла необхідність демонтажу теплообмінного агрегату для проведення спеціальної технічної експертизи.

Переміщення теплообмінного агрегату

Щоб безпечно перемістити краном теплообмінний агрегат висотою 12,5 метрів, шириною 4.2 метри та вагою 196 тонн, знадобився спеціальний вантажозахоплювальний пристрій.

"Виготовлення мійної підйомної траверси

Компанія Konecranes виконала транспортування теплообмінного агрегату за допомогою крану турбінної зали у корткий термін. Щоб забезпечити безпеку підйому агрегату, ми виготовили підйомну траверсу у точній відповідності до розмірів його корпусу. Підйомна траверса вагою приблизо 10 тонн була виготовлена зі сталі та оснащена двома підйомними вушками.

Розташування агрегату на опорі

Агрегат підняли краном на висоту 36 метрів та перемістили вздовж кранової колії на відстань приблизно 100 метрів. Потім агрегат повернули на 90 градусів та поклали на опору на рівні підлоги.

Якість виконання проекту

Щоб реалізувати проект транспортування агрегату, компанії Konecranes знадобилось всього три з половиною тижні від дати замовлення, включаючи проектування та виготовлення траверси. Операція з переміщення теплообмінного агрегату тривала лише вісім годин.

Керуючись нашим багатим досвідом, ми зробили висновок, що транспортування такого вантажу може виконати лише компанія Konecranes. Перед всіма учасниками проекту, який потрібно було реалізувати у найкоротший термін, стояла дуже важка задача. Якість  планування та  виконання робіт була переконливою. Це доводить, що компанія Konecranes може виконати будь який проект, навіть найскладніший, оперативно, професіно та надійно, - говорить Гері Шварц, керівник об'єкту.