You are here

Підвищення пропускної спроможності складу

Розроблена компанією Konecranes автоматична система складування та вивантаження паперових рулонів пришвидшує вантажні операції та підвищує ефективність керування складом.

З використанням автоматичного вакуумного підйомника наявна площа підлоги буде використовуватись більш ефективно. Програмне забезпечення керування складом та автоматизація крану, оснащеного спеціально виготовленним обладнанням, складають комплексну систему.

Механічні захоплення для упакованих паперових рулонів можуть переміщувати одночасно декілька рулонів меншого розміру, що сприяє підвищенню продуктивності.

Автоматична система складування та вивантаження паперових рулонів допомагає підвищити пропускну спроможність склади без залучення додаткової робочої сили. Програма надає повну інформацію про стан складу у режими реального часу.

Переміщення рулонів кранами з вакуумними підйомниками або механічними захопленнями значно знижує ризик пошкодження матеріалу упорівнянні з використанням навантажувача для виконання таких робіт. "Втрата" продукції неможлива тому, що програмні рішення дозволяють постійно контролювати місцезнаходження кожного рулону.

Автоматична система складування та вивантаження паперових рулонів, яку пропонує компанія Konecranes, може інтегруватись у головну автоматизованну систему керування виробничими процесами підприємства (MES). Передача та обсяг даних адаптуються до систем підприємства для оптимізації роботи виробництва.