You are here

Нові крани для паперового виробництва

Oji Paper, Нантонг, Китай

Заснова 130 років тому, компанія Oji Paper є найбільшим виробником паперової продукції в Японії. Більшість підприємств компанії, а це 20 підрозділів, разташовано в Японії. Oji Paper вже працювала з  Konecranes та знову обрала нашу компанію в якості постачальника вантажопідйомного обладнання для свого нового виробництва у Наньтуні.

"Konecranes пропонує найсучасніші системи автоматизації", - говорить Мураі Ніши, керівник проектоного відділу. - "У нас з'явилась можливість організувати захищені зони на виробничій ділянці. Хочемо окремо відзначити функції, що підвищують безпеку та спрощують роботу оператора, наприклад, позиціонування вантажу у заданій точці. Саме тому ми обрали крани Konecranes".

Підвищення якості роботи з інтелектуальніми функціями Smart Features

Нове підприємство було обладнано чотирма кранами  для переміщення паперових рулонів на дільниці нарізання листів та п'ятьма технологічними кранами для папероробної машини. Для забезпечення високого рівня  безпеки та продуктивності підприємства у комплектацію технологічних кранів було включено ряд інтелектуальних функцій Smart Features - контроль розгойдування вантажу, кінцеве позиціонування та захищені зони.

Технічна підтримка

Компанія Konecranes не тільки встановила нове обладнання, але й виконіє сервісне обслуговування всіх кранів  на паперовому підприємстві у Наньтуні. Мураі Ніши відзначає: "Konecranes використовує у сервісі найсучасніші технології. Система розраховує пройдену відстань та вагу вантажу, що переміщувався кожним краном, а також повідомляє, який елемент та коли потребує технічне обслуговування. Дана система інформативна та точніша за людське око. Технічні спеціалісти Konecranes реагують оперативно, тому на нашому виробництві немає застою обладнання. Це є для нас однією з найважливіших переваг".

Пізніше Konecranes встановила на підприємстві Oji Paper у Наньтуні три напівавтоматичні технологічні крани, два технологічні крани, що працюють у ручному режимі, та близько двадцяти легких промислових кранів малої вантажопідйомності,