You are here

Крани для переміщення штампів

Крани для переміщення штампів

У пресових цехах штампи, як правило, переміщуються з використанням строп або спеціального обладнання, такого як захоплення для штампів. Konecranes пропонує для переміщення штампів крани декількох типів, у тому числі CXT та SMARTON.

Для виробництва вантажних та легкових автомобілей потрібне ефективне та надійне підйомне обладнання. Ми оснащуємо наші крани функціями, що забезпечують безпеку та зручність керування. Скороченню тривалості робочих циклів кранів сприяє система керування з використанням ПЛК, системи позиціонування та контролю розгойдування вантажу, системи радіокерування, полуавтоматичні функції.
 

Нахил штампу та кут нахилу канатів

При нахилі верхньої частини штампу в процесі технічного обслуговування можуть виникати великі кути нахилу канатів - від 6 до 12 градусів, в залежності від довжини канатів та відстані між гаками.

Можлива комплектація крану захопленням для штампів або підйомним пристроєм для штампів. Кранівник може регулювати ширину та довжину захоплення з допомогою радіопульта. Механізм захоплення - з інверторним керуванням. Для крану, оснащеного таким захопленням, потрібна точність позиціонування, яка складає як правило +/- 20 мм, та наступні параметри:

 

  • два лазерних датчика положення моста та один - візка.
  • абсолютний імпульсний датчик кутових переміщень (екондер) - на підйом
  • інверторне керування в замкнутій системі
  • жорсткі механічні допуски та точність рухів

Використання відеокамер для забезпечення огляду при керуванні краном з радіопульта

Переміщення штампу в зоні складування чи на ділянці процесу потребує високої точності. Компанія Konecranes розробила встановлюємий на радіопуль планшет, на дісплей якого виводиться зображення з відеокамер. Планшет допомагає кранівнику позиціонувати захоплення на підйомних кронштейнах штампу. Відеокамери можуть бути розташовані на захопленні або на візку.