You are here

ЧОМУ ЗАМОВНИКИ У ЯКОСТІ ПОСТАЧАЛЬНИКА ОБИРАЮТЬ КОМПАНІЮ KONECRANES?

Компанія Konecranes має величезний досвід поставок вантажопідйомної техніки на підприємства автомобільної промисловості. Замовники, що працюють в даній галузі, висувають жорсткі вимоги до обладнання, яке експлуатується на їх заводах: для них неприйнятний будь-який простій виробництва, причиною якого може стати відмова навіть однієї одиниці обладнання.

Вам необхідна високошвидкісна, безпечна і вкрай надійна техніка. Вантажне обладнання Konecranes повністю відповідає потребам автовиробників. Тому вони звертаються саме до нас.

Проектуючи обладнання, ми прагнемо забезпечити замовникам можливість економити гроші: компактність і конструктивні особливості наших кранів дозволяють знизити витрати на будівництво, а також експлуатаційні витрати. Встановлювані на крани блоки рекуперації сприяють зниженню споживання електроенергії.

Розроблені компанією Konecranes інтелектуальні системи Smart Features значно скорочують тривалість робочого циклу крана. Такі функції, як контроль розгойдування вантажу, функції позиціонування вантажу і захисні обмежувачі підвищують безпеку і продуктивність вантажних операцій.

З послугами віддаленого підключення TRUCONNECT ви можете з упевненістю планувати свої дії і приймати рішення. Система віддаленого моніторингу дозволяє здійснювати збір даних про фактичне використання крана і робити висновки про його стан в режимі реального часу.

Ми пропонуємо автомобільним підприємствам навантажувачі та річстакери. Технології, що застосовуються при виготовленні наших машин, сприяють зниженню експлуатаційних витрат і навантаження на навколишнє середовище.

Обираючи Konecranes в якості постачальника, ви отримуєте вантажопідйомну техніку, яка забезпечить найвищий рівень безпеки і продуктивності. Глибоко розуміючи специфіку вашого виробничого процесу, ми можемо запропонувати обладнання та пакет послуг, що відповідають саме вашим потребам.