You are here

ВИСОКА КВАЛІФІКАЦІЯ ТА ШИРОКІ МОЖЛИВОСТІ

Уже понад 50 років Konecranes постачає обладнання та послуги для атомних станцій. Понад 60 відсотків атомних станцій в світі застосовують обладнання Konecranes.


Вищий пріоритет відводиться безпеці

Компанія Konecranes брала активну участь в оригінальній розробці кранів із захистом від одиничних відмов для атомної енергетики. В даний час крани, які застосовують цю технологію, виконують критично важливі операції по переміщенню вантажів на атомних станціях. Ми маємо репутацію компанії, яка ніколи не порушувала вимоги до пристрою і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів для ОІАЕ. Ми є членами кількох консультативних груп в атомній енергетиці, включаючи ASME NOG-1.

Контроль якості

Konecranes розробила програму контролю якості виготовлення устаткування для атомної енергетики, яка пройшла перевірку на відповідність міжнародним стандартам. Ми дотримуємося жорстких стандартів забезпечення якості, проведення випробувань та оформлення документації. Наша програма може бути адаптована до вимог, що діють в країні замовника.


Власні ресурси

Konecranes належить до числа небагатьох постачальників в індустрії кранобудування, які мають можливість виконувати повні інженерні розрахунки силами власних фахівців. Наш персонал нараховує понад 100 інженерів, які володіють знаннями в області вантажопідйомного обладнання для атомної енергетики і виконують сейсмічні розрахунки конструкцій, розрахунки систем забезпечення безпеки і відповідності нормативним вимогам.