You are here

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КРАНІВ ДЛЯ АТОМНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

Компанія Konecranes має унікальний досвід поставок сервісних послуг і запасних частин для кранів, що працюють на підприємствах атомної промисловості. Очевидною перевагою нашої компанії є можливість надання послуг замовникам в будь-якій країні світу.
Маючи в своєму розпорядженні 600 сервісних центрів по всьому світу, ми можемо оперативно відреагувати на запит, будь то необхідність заміни запчастин, виконання технічного обслуговування або інженерної оцінки технічного стану обладнання.

Відповідність стандартам

Виконання модернізацій і поставок запасних частин для обладнання, яке експлуатується на підприємствах атомної енергетики, вимагає відповідності найсуворішим регулюючим вимогам і стандартам якості, прийнятим в атомній галузі. Наша перевірена через аудит і затверджена система контролю якості дозволяє нам задовольняти даним вимогам. Будучи глобальною компанією, ми проводимо перевірки вантажопідйомного обладнання відповідно до правил, що діють в країні замовника.

Висококваліфіковані фахівці

Фахівці сервісної служби Konecranes мають відповідну кваліфікацію для обслуговування вантажопідйомного обладнання на об'єктах використання атомної енергії. Кожен фахівець нашої сервісної служби має глибокі технічними знаннями і проходить суворий інструктаж з техніки безпеки.

Запасні частини для кранів різних виробників

Наше виробництво запасних частин сертифіковане по ISO 9001 і застосовує системи контролю якості, що відповідають стандартам KTA-1401 і ISO 9001.