You are here

НОВЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ІСНУЮЧИХ УМОВ

Constellation Energy, Нью-Йорк, США
У компанії Constellation Energy виникла потреба в новому обладнанні для переміщення контейнерів з відпрацьованим ядерним паливом в сухому сховищі. Конструкція існуючої будівлі не дозволяла витримувати навантаження від нового крана, тому було необхідно знайти прийнятне рішення.
Залучені до даного проекту інженери Konecranes працювали в тісній співпраці з представниками замовника і регулюючих органів з метою оцінки можливих варіантів дизайну і вирішення складних технічних завдань. Щоб виконати всі вимоги проекту, наші інженери надавали докладні звіти для перевірки і затвердження.
В результаті фахівці Konecranes розробили кран спеціальної конструкції, який не чинив додаткове навантаження на існуючу будівлю.
У конструкції крана був передбачений пересувний міст з телескопічною системою, яка дозволяла переносити навантаження від крана за межі будівлі.
Ефективність інноваційного дизайну
Інноваційна конструкція моста з телескопічною системою дозволяє крану виконувати такі критично важливі операції, як підйом вантажу вагою 125 тонн усередині будівлі. При цьому не потрібна широкомасштабна і дорога модифікація будівлі.
Поставлений компанією Konecranes 125-тонний кран, який застосовує технологію захисту від одиничних відмов, можливо, є найбільш інноваційним краном в своєму класі, виготовленим для підприємства атомної галузі. Замовник використовує унікальну телескопічну систему для безпечного і ефективного переміщення контейнерів з ВЯП в сухому сховищі.