You are here

КРАНИ З ЗАХИСТОМ ВІД ОДИНИЧНИХ ВІДМОВ

Крани з захистом від одиничних відмов

Наша унікальна запатентована безаварійна технологія SupersafeTM забезпечує безпрецедентний рівень безпеки критично важливих операцій, таких як переміщення ядерного палива.
Дані вузькоспеціалізовані крани Konecranes виключають падіння вантажу при кожному окремому відмову підйомної системи, забезпечуючи найвищий рівень безпеки в галузі.
Наша остання розробка, третє покоління кранів з технологією захисту від одиничних відмов, є результатом багатющого досвіду, набутого протягом багаторічної роботи з проектування, монтажу та сервісного обслуговування вантажопідйомної техніки. Наше обладнання відповідає жорстким стандартам в галузі ядерної безпеки, таким як ASME NOG-1 і NUREG-0554.
Багато наших запатентовані конструктивні розробки стали основою для подальшого розвитку технології захисту від одиничних відмов. Наша брошура "Механізми підйому з технологією захисту від одиничних відмов для застосування на кранах, використовуваних в реакторних залах, і кранах для переміщення контейнерів з відпрацьованим ядерним паливом на атомних електростанціях (CS-71) (" Single Failure Proof Hoisting System for use on reactor and Spent Fuel cask cranes in NuclearPower Plants) (CS-71) ", опублікована в 1978 році, представила концепції, які сприяли визначенню нормативів і стандартів, в тому числі ASME NOG-1.
З метою запропонувати нашим замовникам найкраще відмовостійке вантажопідйомне обладнання ми приймаємо екстраординарні заходи, щоб спрогнозувати роботу наших кранів на тривалий період часу. Ми тестували нашу конструкцію із захистом від одиничних відмов у важких промислових умовах з імітацією реальної роботи на атомній станції протягом більше 40 років.