You are here

Стратегія

Розвиток шляхом розробки та впровадження нових послуг і технологій

Компанія Konecranes вважає за свій обов'язок надавати відмінний сервіс, працюючи на випередження, і ніколи не розчаровувати своїх замовників – приходячи на допомогу завжди, коли їм це потрібно. Щоб забезпечити це, ми постыйно розширюэмо спектр пропонованих послуг і підвищуэмо якість обслуговування замовників.
Визначальним для нас є й розвиток технологій та впровадження інновацій. Ми дедалі більше коштів вкладаємо у дослідження та розробки. Для нас у безперечному пріоритеті безпека та якість.

Кадрова стратегія

Наші працівники, їхні кваліфікація та мотивація – це основа успіху компанії. Ось чому ми постійно вкладаємо кошти в професійне навчання та розвиток лідерських навичок працівників. Чим вища кваліфікація наших працівників, тим якіснішимі будуть наші послуги та продукція.

Глобальна присутність

Ми прагнемо здобути ще більшу динаміку та розширити глобальну присутність у сфері вантажопідіймального устаткування. І хоч ми маємо свої представництва вже більш ніж у 40 країнах світу, усе ж залишається чимало регіонів, де компанія Konecranes могла б запропонувати більше – як своєї продукції, так і послуг. Ми віримо, що зможемо домогтися цього поєднанням безперервного органічного зростання та придбань чи поглинань інших компаній. Найважливіше тут – швидке зростання на нових ринках.

Стратегія роботи у двох напрямках

Беручи до уваги надзвичайно сегментований характер ринків, на яких працює наша компанія, ми реалізовуємо свою продукцію як безпосередньо кінцевим користувачам, так і невеликим незалежним виробникам підіймальних кранів та постачальникам промислового устаткування. Такий двоспрямований підхід дає змогу Konecranes забезпечувати максимальне охоплення ринку.

Обмін інформацією в режимі реального часу

Забезпечення нашим фахівцям доступу до прозорої інформації в реальному часі є надзвичайно важливим чинником підвищення ефективності роботи, і з цієї причини ми інвестуємо кошти в розвиток інформаційних систем нового покоління, які нададуть нам нові можливості.