You are here

Сфери діяльності

В організаційній структурі компанії Konecranes дві сфери діяльності: обслуговування та устаткування.

Обслуговування
 

Устаткування
 

Через свою всесвітню сервісну мережу Konecranes пропонує послуги зі спеціалізованого технічного обслуговування та модернізації промислових кранів усіх виробників, портового та інструментального устаткування. Konecranes має 626 відділень з обслуговування у 48 країнах.

 

Підрозділ із виробництва устаткування пропонує компоненти, крани та рішення щодо вантажних робіт для багатьох галузей, включаючи переробне виробництво, атомну енергетику, галузі з переміщення важких вантажів, порти, комбіновані термінали, корабельні та термінали, в яких перевантажуються навалочні та насипні вантажі. Продукція реалізується на ринку під кількома торговими марками, серед яких як корпоративна марка безпосередньо компанії Konecranes, так і марки STAHL CraneSystems, SWF, Verlinde, R&M та Sanma Hoists & Cranes.

Продукція
Пропозиції щодо розширеного обслуговування Konecranes охоплюють: перевірки, програми профілактичного технічного обслуговування, ремонти та вдосконалення, послуги за викликом, запасні частини, модернізацію й такі спеціальні послуги, як експлуатаційне обслуговування та консультування. 
Дистанційне обслуговування® TRUCONNECT – це найостанніша інновація Konecranes у сфері послуг, яка охоплює весь спектр від періодичних звітів до діагностики в реальному часі, технічної підтримки та виробничого моніторингу.

Продукція
Промислові крани, у тому числі стандартні крани, крани для важких режимів роботи та підіймальні системи для робочих місць, такі як легкі кранові системи та вантажопідіймальні маніпулятори; компоненти, у тому числі канатні талі, кранові комплекти, електричні ланцюгові талі, ручні талі та допоміжне обладнання; крани для атомної енергетики; портові крани; розвантажувачі насипного матеріалу; автонавантажувачі; і крани для корабелень.

 

Становище на ринку
Безперечний лідер на ринку обслуговування кранів із найбільшою у світі мережею обслуговування. Крім того, група є одним із найбільших у світі постачальників обслуговування інструментального устаткування.

 

Становище на ринку
Найбільший у світі постачальник промислових кранів. Світовий лідер у розробці технології вибухозахищених кранів. Світовий лідер у розробці електричних пересувних кран-балок для переробних галузей промисловості та портальних кранів для корабелень. Світовий постачальник кранів і автонавантажувачів для транспортування контейнерів, а також розвантаження важких тарних вантажів та насипного матеріалу.
 

Обслуговування на контрактній основі
Компанія Konecranes має контракти на обслуговування близько 420 000 одиниць устаткування, з якого близько 25 відсотків було виготовлено компанією Konecranes.

Щорічне виробництво
Десятки тисяч стандартних кранів, канатних талів і візків, електричних ланцюгових талів, а також сотні кранів для важких режимів роботи, сотні автонавантажувачів для важких режимів роботи.