You are here

Історія компанії

Історія компанії Konecranes почалась у 1910 році, коли було засновано майстерню з ремонту електродвигунів KONE Corporation. З роками компанія Konecranes розросталася в основному органічно, але при цьому зробила також чимало поглинань інших компаній.

Історія компанії Konecranes
1933Корпорація KONE розпочала будувати електричні пересувні мостові крани великих розмірів. Спочатку основні замовники були переважно з целюлозно-паперової промисловості та електроенергетики.
1936Компанія почала виготовляти електричні канатні талі. Крани для гаваней було додано до асортименту продукції в 1947 році.
1950'sЛінія кранів для гаваней значно розвинулася в післявоєнний період.
1962KCI Konecranes підписала свій перший контракт на профілактичне технічне обслуговування з одним зі своїх замовників.
1973Компанія почала виходити на міжнародний ринок і зробила своє перше придбання — Wisbech-Refsum у Норвегії. У 1983 році компанія розгорнула свій перший плацдарм у США (R&M Materials Handling) у штаті Огайо, м. Спринґфілд. У 1986 році Konecranes придбала компанію у Франції (Verlinde), розміщену у Вернує. (Докладну історію поглинань і придбань підприємств можна переглянути в інформації про інвестора)
1988Для робіт із кранами в 1988 році в корпорації KONE було організовано відділення кранів. З 1990 року й надалі компанія спрямовувала свої зусилля на досягнення технічного лідерства.
1991Компанія відкрила свої представництва у Великобританії, придбавши компанію Lloyds British Testing, що веде свою діяльність у Великобританії та Австралії. Було запущено велику програму реструктуризації, яка тривала до 1994 року. Серед іншого, кількість підприємств із виробництва кранів було зменшено з 19 до 4.
1994KCI Konecranes було засновано 15 квітня 1994 року, коли базована у Фінляндії корпорація KONE розмістила свої акції на Гельсінкській фондовій біржі у зв'язку зі структурними змінами, які передбачали звільнення від усіх тих підприємств, за винятком підприємств із виробництва вантажопідйомних ліфтів, та продала ці підприємства свого відділення кранів.
1996У 1996 KCI Konecranes розмістила свої акції на Гельсінкській фондовій біржі. KCI Konecranes має багато активів за межами Фінляндії.
1997У 1997 KCI Konecranes, купивши MAN SWF Krantechnik, зробила своє перше придбання у Німеччині. KCI Konecranes досягла значного органічного розвитку в Німеччині і зробила ще кілька придбань у 2000 році.
2002У 2002 році KCI Konecranes стала у Китаї першою іноземною компанією з виробництва та обслуговування кранів, яка одержала повний ряд ліцензій на підприємницьку діяльність, включно з імпортом та експортом. Того ж року ми досягли успіху в позиціонуванні себе в Японії, уклавши угоду про спільне підприємство з корпорацією Meidensha.
2004Завдяки придбанню SMV Lifttrucks AB у Маркариді (Швеція) до асортименту продукції додано річстакери та автонавантажувачі.
2005Придбання компанією KCI Konecranes підрозділу переміщення матеріалів R.STAHL AG у німецької компанії R.Stahl Fördertechnik об'єднало деякі з найсильніших брендів у галузі кранів із найінноваційнішими технологіями. Stahl — це неабиякий учасник ринку у царині спеціалізованого підіймально-транспортного устаткування. Також було придбано контрольний пакет акцій заводу "Запоріжкран" Україна, та розпочато його маштабну модернізацію.
2006KCI Konecranes придбала MMH Holdings, Inc. та розширила свій асортимент продукції. Завдяки великій базі вже встановлених кранів MMH це придбання надало, крім іншого, й нові можливості для зростання у сфері послуг з технічного обслуговування.
2006KCI Konecranes запровадила нову змінену комплексну глобальну стратегію та ідентифікацію головного бренда та забрала "KCI" з назви бренда. Водночас було запущено слоган Lifting Businesses TM (Розвиваємо підприємства), у якому зроблено наголос на рішеннях та послугах, пов'язаних із вантажопідйомним устаткуванням, які підвищують продуктивність.
2007Завдяки придбанню всіх прав на продукцію у німецького виробника портальних транспортерів Consens Transport Systeme GmbH та початку виробництва портальних кранів до асортименту продукції Konecranes було додано портальний транспортер.
2007Придбавши компанії Kongsberg Automation AS у Норвегії та Reftele Maskinservice AB у Швеції, Konecranes посилює свої позиції у сфері обслуговування верстатів.
2008Компанія Konecranes збільшила свою частку акцій у Meiden Hoist System Company Ltd (MHS) у Японії з 49 до 65 відсотків. Завдяки збільшенню пакета акцій компанія Konecranes націлена розширити свою присутність на великому японському ринку підіймально-транспортного устаткування.
2008Konecranes розширила свою діяльність в Іспанії, придбавши іспанські компанії з виробництва та обслуговування підіймально-транспортного устаткування Eydimen 2000 S.L. та Ausió Sistemas de Elevación S.L.
2008Діяльність з обслуговування верстатів було потім розширено шляхом придбань у Скандинавії та Великобританії.
2009Konecranes зробила крок у нову сферу діяльності, придбавши два підприємства з виготовлення алюмінієвих рейкових систем та маніпуляторів для вантажопідйомних робіт.
2009Konecranes вивела на ринок промисловий кран індустріального зразка SMARTON®, який споживає майже на третину менше енергії та на стільки ж заощаджує плату за неї.
2009Konecranes придбала 65% Sanma Crane manufacture Co. Ltd. — одного з провідних виробників підіймально-транспортного устаткування в Китаї.
2010Konecranes оголосила про шість придбань, пов'язаних з обслуговуванням верстатів у Данії, Великобританії та США.
2010Konecranes та корпорація Kito (Японія) уклали стратегічний союз. Konecranes стала власником 24,4% акціонерного капіталу та права голосу згідно з акціями у Kito.
2010Нова система NearGuard на базі радіочастотної ідентифікації від компанії Konecranes, призначена для потужних навантажувачів та річстакерів, отримала нагороду за безпеку — Design 4 Safety — на міжнародній виставці, присвяченій устаткуванню та послугам, пов'язаним із переміщенням та зберіганням матеріалів і вантажів (IMHX), яка проходила у Великобританії.
2010Найкомпактніший у світі полярний кран та бочковий транспортер для відпрацьованого ядерного палива було розроблено у Konecranes.
2011Konecranes придбала 100% акцій WMI Cranes Ltd. (WMI). Ці придбання засвідчили важливий крок у посиленні позицій Konecranes на ринку Індії.
2011Konecranes випустила нову, надзвичайно ергономічну кабіну для портових кранів та промислових технологічних кранів.
2011Konecranes випустила першу продукцію з системою дистанційного обслуговування TRUCONNECT®.
2011Konecranes придбала 100% акцій виробника кранів у Саудівській Аравії — Saudi Cranes & Steel Works Factory Company Limited (“Saudi Cranes”).
2012Konecranes вивела на ринок ланцюговий таль CLX нового покоління, який прискорює робочий цикл і технічне обслуговування, поліпшує безпеку та енергоефективність.
2012Konecranes відкрила новий Центр надійності у місті Цзинцзян, Китай.
2012Konecranes запровадила у своїх портальних кранах на гумовому ходу повний комплект опцій живлення, до якого входять пакет комбінованого (гібридного) живлення, заощаджувач дизельного пального, кабельний барабан та шина електроживлення.
2012Кабіна Smarter ("інтелектуальна" кабіна), розроблена Konecranes, здобула Fennia Prize 2012 — фінську нагороду за дизайн. Ця кабіна використовується в наших пересувних електричних мостових кранах, портальних кранах на гумовому ходу, рейкових портальних кранах, звичайних портальних транспортерах та портальних транспортерах типу BOXRUNNER.