You are here

Полярні крани

Крани кругового дії (полярні крани) 

Крани кругового дії (полярні крани) - це результат 50-річного досвіду роботи Konecranes в атомній галузі. В проектах ККД особливу увагу приділено безпеці, надійності, виключенню поломок, скороченню часу ремонту та технічного обслуговування. Компанія Konecranes визнана у всьому світі провідним постачальником вантажопідйомного устаткування для атомної промисловості. 
 

Безпека SuperSafe 

 
Крани кругового дії, виготовлені Konecranes, є виключно безпечними. Спеціальна SupersafeTM технологія виключає можливість падіння вантажу в разі повної втрати енергозабезпечення крана, і дозволяє безпечно опустити вантаж. 
 
Крани кругового дії Konecranes дозволені до використання Комісією США з ядерного регулювання, відповідають вимогам 10CFR50 Appendix B і NQA-1, міжнародним вимогам безпеки включаючи NUREG-0554 і NUREG-0612. 
 

Перевірені технології виготовлення 

 
Крани кругового дії, розроблені Konecranes, мають унікальний і багатофункціональний дизайн. Візки головного та допоміжного підйомів оснащені спеціальним консольно-поворотним краном для забезпечення автономності технічного обслуговування і ремонту. ККД обладнаний підйомниками для інспекції та обслуговування гермооболочки. Таке обладнання встановлюється з урахуванням вимог користувача, і Вам не потрібно купувати додаткове обладнання для обслуговування крана або додаткові механізми для обслуговування купола. 
Наші перевірені технології забезпечать крану тривалий життєвий цикл і низькі експлуатаційні витрати. Вбудована діагностика допоможе виявити потенційні проблеми до їх виникнення, а частотно-регульовані приводи дозволять з легкістю виконувати складні операції по переміщенню вантажів кранами.