You are here

Віддалений моніторинг для кранів TRUCONNECT®

Підвищена безпека та оптимізоване технічне обслуговування крана

Віддалений моніторинг TRUCONNECT® забезпечує зручний огляд даних щодо експлуатації кранів та технічних даних, допомагаючи приймати рішення щодо продуктивності та витрат на технічне обслуговування. Дані використовуються для оцінювання теоретичного терміну служби, що залишився, та терміну експлуатації окремих компонентів. Крім того, характер експлуатації крана дозволяє визначити необхідність у навчанні оператора крана для покращення безпеки та продуктивності. Завдяки опції сповіщень можна отримувати електронні або текстові повідомлення щодо вибраних видів порушення безпеки, включаючи надмірне підвищення температури, перевантаження та аварійні зупинки, аби у разі потреби можна було вжити невідкладних заходів.

Передавання даних допомагає вам оптимізувати експлуатацію крана

Збираються та передаються дані щодо аварійних зупинок, перевантаження та інших проблем, пов’язаних із безпекою. Це дозволяє займатися вирішенням проблем і виконувати коригуючі дії. За допомогою віддаленого моніторингу можна також оптимізувати експлуатацію крана, визначивши те, як навчання оператора змогло би підвищити безпеку та продуктивність на робочому місці.

Різноманітні технічні дані щодо експлуатації обладнання періодично накопичуються у віддаленому центрі обробки даних Konecranes. Зрозумілі графічні звіти можуть передаватися вам за вимогою або надсилатися електронною поштою згідно з попередньо визначеним графіком.

У разі використання віддаленого моніторингу вибрані дані щодо критичного стану (наприклад, перевантаження та перегрівання) можуть надсилатись за допомогою електронної пошти або текстового повідомлення невдовзі після події, аби у разі потреби можна було вжити невідкладних заходів.

Доступно для всього вашого парку кранів

Нове обладнання Konecranes передбачає можливість віддаленого підключення, яке можна також встановлювати після переобладнання кранів, що вже використовуються у виробництві. Віддалене підключення базується на роботі діагностичного пристрою, що збирає докладну інформацію про роботу крана та передає її назад до віддаленого центру обробки даних Konecranes за допомогою підключення з високим ступенем захисту. У віддаленому центрі обробки даних здійснюються аналіз і накопичення даних для складання звіту, доступного для перегляду в Інтернеті.

Віддалений моніторинг TRUCONNECT наразі доступний для кранів CXT® від компанії Konecranes для промислового застосування, а також для кранів SMARTON® та інших спеціалізованих кранів для інтенсивного застосування.