You are here

Заміна канатної талі

Канатна таль для переобладнання

Добіг кінця розрахунковий термін експлуатації лебідки? Незалежно від якості технічного обслуговування, лебідка має обмежений термін експлуатації.

Більшість кранів можна переобладнати лебідкою CXT від компанії Konecranes. Наші моделі лебідок для переобладнання, сконструйовані з готових блоків, легко монтуються, що дозволяє максимально скоротити затримки під час виробництва.

ЛЕБІДКИ CXT ПОКРАЩУЮТЬ ВАНТАЖОПІДЙОМНІ ОПЕРАЦІЇ ТА СПРОЩУЮТЬ ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Лебідку CXT оснащено багатьма функціями для спрощення вантажопідйомних операцій і технічного обслуговування. Завдяки діапазону швидкості з автоматичним регулюванням частота обертання двигуна змінюється відповідно до характеристик вантажу. Це забезпечує оптимальну швидкість і підвищений рівень безпеки під час операцій із більш важкими вантажами. Конструкція кріплення канату з простим технічним обслуговуванням забезпечує кращий доступ до верхніх шківів канату та пристрою захисту від перевантаження, що прискорює та спрощує заміну канату, регулювання його довжини та заміну шківів.

ГАЛЬМА З НЕВЕЛИКИМ ОБСЯГОМ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ, СПРОЕКТОВАНІ ДЛЯ ТРИВАЛОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Гальма двигуна лебідки оснащено герметичним та пилонепроникним корпусом. Гальма CXT виготовлено для безперебійної експлуатації з невеликим обсягом технічного обслуговування. Завдяки своїй конструкції вони потребують мінімального регулювання та здатні витримувати багато робочих циклів.

КОНСТРУКЦІЯ ДВИГУНА ДЛЯ ШВИДКОГО ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Унікальне розташування двигуна всередині барабана забезпечує його захист від потрапляння забруднюючих речовин і підвищує охолоджувальну здатність. Завдяки конструкції двигун і гальмо є легкодоступними для технічного обслуговування.