You are here

Заміна електричної ланцюгової талі

Ланцюгова таль CLX

Таль із тривалим терміном експлуатації, що змінюється відповідно до ваших потреб

Модернізована таль Konecranes забезпечить високопродуктивну роботу протягом багатьох років. Ланцюгові талі Konecranes розроблено для гнучкого та зносостійкого промислового застосування.

Електричні ланцюгові талі можна використовувати на робочій установці, на пересувному мостовому крані або на крані з поворотною стрілою. Ланцюгові талі CLX® від Konecranes є ідеальними змінними пристроями для всіх варіантів використання.

Електричні ланцюгові талі можна переміщувати в цеху й застосовувати для різних потреб. Невелика габаритна висота, гакова підвіска, штовхальний візок, візок з електродвигуном і багато інших варіантів забезпечують різноманітні варіанти застосування.

Модернізація ланцюгових талей Konecranes спрощує доступ і технічне обслуговування

У пристроях CLX двигун лебідки є легкодоступним для технічного обслуговування та заміни. Ланцюговий привід, запобіжна муфта, кінцеві вимикачі, електричні пристрої та редуктори також є простими в обслуговуванні. У результаті знижуються час і вартість технічного обслуговування лебідки, підвищується продуктивність, скорочується простій.

Модернізація лебідки дозволяє підтримувати належний рівень безпеки на робочому місці

Лебідки від компанії Konecranes оснащено стійкими стандартними верхніми та нижніми кінцевими вимикачами. Вони захищені від зовнішнього впливу та сприяють підвищенню безпеки й ефективності роботи як лебідки, так і кранівника.

Гальмо — одна з найважливіших деталей ланцюгової лебідки, від якої значною мірою залежить безпека підйомного обладнання. Гальмо із саморегулюванням буде належно функціонувати протягом усього терміну експлуатації лебідки.

Патентований ланцюговий привід від Konecranes зменшує навантаження на ланцюг, що сприяє підвищенню рівня безпеки на робочому місці та збільшенню терміну експлуатації вашої нової лебідки. Гальмо та запобіжна муфта дозволяють знизити ймовірність падіння вантажу в разі несправності затискного пристрою.

Зв’яжіться з нами, щоб отримати додаткову інформацію.