You are here

Ремонт лебідки та крана

Ремонт мостового крана за графіком або в разі аварії

Компанія Konecranes має понад 3500 висококваліфікованих технічних спеціалістів для обслуговування кранів у всьому світі — більше ніж будь-яка інша компанія. Ремонтні роботи можуть бути аварійними, плановими або модернізаційними. Компанія Konecranes зробить усе потрібне для відновлення та належної роботи вашого обладнання.

Ми знаємо, що простій обладнання негативно впливає на процес виробництва. Під час здійснення ремонту наші технічні спеціалісти враховують ваш робочий графік і часові обмеження.

Компанія Konecranes пропонує послуги з позапланового технічного обслуговування, що включає планові ремонтні роботи, ремонтні роботи з попереднім узгодженням і за викликом.

РЕМОНТ МОСТОВИХ КРАНІВ ЗА ПЛАНОМ І З ПОПЕРЕДНІМ УЗГОДЖЕННЯМ

Планові ремонтні роботи вносяться в графік відповідно до звітів щодо оглядів і технічного обслуговування. Оптимальним варіантом є координація та планування таких робіт залежно від ваших графіків виробництва. Наші технічні спеціалісти мають все потрібне для здійснення різноманітних планових ремонтних робіт, зокрема налагодження, регулювання та заміни будь-яких компонентів або деталей обладнання.

Ремонтні роботи з попереднім загальним узгодженням дозволяють проводити ремонтне обслуговування в певних обсягах з метою швидкої й ефективної підготовки та виконання регулювань і дрібного ремонту. Зазвичай вони проводяться під час огляду або виїздів на об’єкт у рамках профілактичного технічного обслуговування.

Ми можемо також виконувати ремонтні роботи після аварій і за викликом.

Знайдіть найближчий відділ обслуговування Konecranes