You are here

Переобладнання системи освітлення за допомогою світлодіодів

Освітлення кранів за допомогою світлодіодів

ЕКОНОМІЯ ЕНЕРГІЇ ДО 60 % ЗАВДЯКИ ПЕРЕОБЛАДНАННЮ СИСТЕМИ ОСВІТЛЕННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ СВІТЛОДІОДІВ

Переобладнання системи освітлення за допомогою світлодіодів допоможе заощадити кошти, забезпечить якісне освітлення та надасть вашому крану сучасний вигляд.

СВІТЛОДІОДНІ ЛАМПИ ПРАЦЮЮТЬ ДОВШЕ

Заміна освітлювальних пристроїв крана може потребувати значних коштів. Традиційні металогалогенні або галогенні лампи мають доволі обмежений термін експлуатації та можуть зазнавати пошкоджень унаслідок вібрацій, що призводить до підвищення витрат і зниження ефективності. Завдяки переобладнанню системи освітлення за допомогою світлодіодів ви значно подовжуєте термін її експлуатації та зменшуєте ризики пошкодження ламп унаслідок вібрацій.

НА ОСВІТЛЕННЯ ПРИПАДАЄ БІЛЬША ЧАСТИНА ВИТРАТ ЕНЕРГІЇ

У випадку традиційного освітлення це становить від 50 до 90 відсотків від загального споживання енергії краном. Тому переобладнання системи освітлення за допомогою світлодіодів може призвести до значного заощадження коштів під час експлуатації крана.

Світлодіодні лампи забезпечують такий же рівень освітлення робочої зони, але споживають лише трохи більше третини енергії в порівнянні зі звичайними. Таким чином, за допомогою світлодіодного освітлення можна скоротити енергоспоживання на 60 % із розрахунку на один кран.

ЗРУЧНЕ У ВИКОРИСТАННІ ТА БЕЗПЕЧНІШЕ ОСВІТЛЕННЯ

Оскільки розподіл світла від світлодіодних ламп є більш сфокусованим, існує менша загроза засліплення оператора крана під час роботи з вантажем. Крім того, світлодіодні лампи не дають бокового розсіювання – світло спрямовується на потрібну ділянку: вантаж і робочу установку або об’єкт.