Позапланове технічне обслуговування та переобладнання

Позапланове технічне обслуговування здійснюється після виявлення несправності з метою відновлення стану крана, необхідного для виконання призначених функцій. Своєчасний ремонт установлених несправностей знижує ймовірність аварійних поломок. Крім того, часто його проведення потребується згідно з нормативними вимогами.

Переобладнання — це відносно простий та дешевий спосіб оснастити найсучаснішими функціями та технологіями мостовий кран, що вже експлуатується. До стандартних переобладнань належать заміни лебідки та компонентів, плавне регулювання швидкості, дистанційне радіоуправління та світлодіодне освітлення. У порівнянні з модернізацією для переобладнання зазвичай потребується значно менший обсяг попереднього планування та простою.

corrective_maintenance_and_retrofits.jpg

Заплановані ремонтні роботи для крана

Усунення встановлених несправностей дозволяє підвищити рівень безпеки та покращити економічну складову. Несправності компонентів, виявлені під час перевірок і профілактичного технічного обслуговування, документуються, а коригуючі дії обговорюються з клієнтом. Час ремонту крана та лебідки узгоджується згідно з графіком виробництва для мінімізації простою.

У разі поломки зв’яжіться з нами для проведення подальших аварійних ремонтних робіт.

planned_crane_repairs.png