Позапланове технічне обслуговування та переобладнання

Позапланове технічне обслуговування здійснюється після виявлення несправності з метою відновлення стану крана, необхідного для виконання призначених функцій. Своєчасний ремонт установлених несправностей знижує ймовірність аварійних поломок. Крім того, часто його проведення потребується згідно з нормативними вимогами.

Переобладнання — це відносно простий та дешевий спосіб оснастити найсучаснішими функціями та технологіями мостовий кран, що вже експлуатується. До стандартних переобладнань належать заміни лебідки та компонентів, плавне регулювання швидкості, дистанційне радіоуправління та світлодіодне освітлення. У порівнянні з модернізацією для переобладнання зазвичай потребується значно менший обсяг попереднього планування та простою.

corrective_maintenance_and_retrofits.jpg

Заплановані ремонтні роботи для крана

Усунення встановлених несправностей дозволяє підвищити рівень безпеки та покращити економічну складову. Несправності компонентів, виявлені під час перевірок і профілактичного технічного обслуговування, документуються, а коригуючі дії обговорюються з клієнтом. Час ремонту крана та лебідки узгоджується згідно з графіком виробництва для мінімізації простою.

У разі поломки зв’яжіться з нами для проведення подальших аварійних ремонтних робіт.

planned_crane_repairs.png

Заміна лебідки

Добіг кінця розрахунковий термін експлуатації лебідки? Незалежно від якості технічного обслуговування, лебідка має обмежений термін експлуатації.

Більшість кранів можна переобладнати лебідками CXT® від компанії Konecranes. Наші моделі лебідок для переобладнання, сконструйовані з готових блоків, легко монтуються, що дозволяє максимально скоротити затримки під час виробництва.

hoist_replacement_8_20.png

Заміна компонента крана

Окрім лебідок, існує багато інших компонентів, які можна замінити або переобладнати.

• Пересувне механічне обладнання, ходові візки, колеса, приводи, тощо.
• Драбини, платформи та інші засоби доступу до крана.
• Запобіжний пристрій, наприклад, страхувальні кріплення та обмежувачі.
• Приводні двигуни та двигуни лебідки.

crane_component_replacement_8_20.png

Модернізації систем управління

Існує багато варіантів переобладнання для покращення характеристик живлення крана та управління.

Контроль вантажу. Засоби плавного регулювання швидкості, системи запобігання зіткненню та інші технології у більшості випадків можна додати або модернізувати для застосування найсучасніших технологій.

Радіоуправління. У разі використання підвісних пультів управління оператор має рухатися відповідно до переміщення крана. Засоби радіоуправління дозволяють оператору стояти на місці під час роботи та краще спостерігати за вантажем.

Системи електропостачання. Компанія Konecranes пропонує системи електропостачання, зокрема кабельні лотки, енергетичні ланцюги та тролейні шинопроводи для підвищення рівня безпеки та скорочення витрат на експлуатацію.

power_and_control_upgrades.png

Інтелектуальні функції

Мостовий кран можна оснастити багатьма інтелектуальними функціями для більш ефективного контролю за транспортуванням матеріалів у межах виробничого процесу.

Контроль розгойдування призначено для автоматичного обмеження розгойдування вантажу завдяки контролю прискорення та сповільнення мосту та візка.

Запобігання ударному навантаженню — ця функція забезпечує плавне регулювання для контролю вантажу. У разі надто різкого підйому вантажу швидкість автоматично знижується та негайно регулюється.

Захищені зони — зони із забороненим доступом. Оператор крана не може скоригувати або відрегулювати їх.

smart_features_8_20.png

Переобладнання системи освітлення кранів за допомогою світлодіодів

Традиційні металогалогенні або галогенні лампи мають короткий термін експлуатації та можуть зазнавати пошкоджень унаслідок вібрацій, що призводить до підвищення витрат і зниження експлуатаційної ефективності. Переобладнання системи освітлення світлодіодними лампами дозволить значно подовжити її термін експлуатації та знизити ризик пошкодження внаслідок вібрації.

Енергоспоживання для традиційного освітлення може становити від 50 до 90 відсотків від загального показника для крана. Тому, більша частина витрат під час експлуатації крана припадає саме на освітлення. Світлодіодні лампи забезпечують такий же рівень освітлення робочої зони, але споживають лише трохи більше третини енергії в порівнянні зі звичайними.

ledlighting.jpg

Підключайтеся до системи управління парком кранів

У межах комплекту переобладнання кранів, що застосовуються у виробництві, можна встановити підключення до послуг віддаленого управління TRUCONNECT®. Після такого переобладнання можна отримувати докладну інформацію від систем управління кранів на вибраному пристрої. Система TRUCONNECT аналізує та накопичує дані щодо парку обладнання та в результаті надає корисну інформацію для моніторингу ваших кранів за допомогою новітньої технології.

get_connected_to_your_crane_fleet.png