You are here

Планове технічне обслуговування MAINMAN

Планове технічне обслуговування MAINMAN

Планове технічне обслуговування на основі досвіду та технології

Планове технічне обслуговування MAINMAN лежить в основі програми профілактичного технічного обслуговування CARE. Ця послуга технічного обслуговування служить основою для планування, відстежування, звітності та відповідних консультацій. Наш консультативний підхід базується на нашій унікальній технології MAINMAN, власному методі оцінювання ризику та рекомендацій і фахових знаннях світового рівня щодо технічного обслуговування.

Цю унікальну в галузі мостових кранів методику призначено для детального аналізу стану вашого обладнання, а також для регламентного технічного обслуговування, зокрема регулювання та змащування, з метою дотримання рекомендацій виробника щодо технічного обслуговування. Ця послуга включає профілактичний технічний огляд, зовнішні огляди, регламентне технічне обслуговування, а також експлуатаційні та функціональні випробування вашого підйомного обладнання.

Коли настає час перевірок і технічного обслуговування кранів, компанія Konecranes використовує досвід, накопичений протягом десятиліть, разом із власною технологічною платформою MAINMAN. Ми можемо забезпечити більш розвинену та оперативну підтримку клієнтів.

Технологія MAINMAN представляє новий і покращений підхід
 

Виберіть рішення MAINMAN та скористайтеся нижчезазначеними функціями технічного обслуговування та перевірки.

• Електронні звіти щодо обслуговування та перевірок.
• Інтегрований аналіз фінансово-господарської діяльності та безпеки.
• YourKonecranes.com: веб-портал для доступу до даних щодо свого обладнання та журналу обліку технічного обслуговування в режимі реального часу за допомогою браузера.
• Покращена звітність щодо безпеки, що висвітлює відповідні проблеми та ризики.

Зв’яжіться з нами, щоб отримати додаткову інформацію.