You are here

Перевірки дотримання вимог для мостових кранів

ПЕРЕВІРКИ ДОТРИМАННЯ НОРМАТИВНИХ ВИМОГ

Компанія Konecranes стала світовим лідером у галузі обслуговування кранів завдяки орієнтованості на потреби клієнтів і фаховому досвіду, який враховує місцеві вимоги щодо перевірки. У країнах, де немає передбачених законом правил перевірок дотримання вимог, або для тих випадків, коли перевірка необхідна лише для з’ясування стану обладнання, ми пропонуємо різноманітні продукти для перевірки, що базуються на рекомендаціях виробника, а також наших фахових знаннях та промисловому досвіді.

Перевірки дотримання вимог призначені для забезпечення виконання нормативних вимог, установлених органами державної влади.

Ми розуміємо ваші вимоги. Цим наша компанія вирізняється серед інших в усіх питаннях, які стосуються перевірки кранів.

Проведення щорічної перевірки дотримання вимог ще не гарантує їх успішне виконання. Норми в більшості країн і найкращі практичні методики в галузі вимагають набагато більшого. Часто згідно з нормами потребуються профілактичне технічне обслуговування, ремонтні роботи для усунення недоліків, перевірки протягом всього терміну експлуатації, капітальні ремонти, інженерні оцінювання та випробування навантаженням. Компанія Konecranes пропонує як перевірки дотримання вимог, так і профілактичні технічні огляди, залежно від ваших місцевих вимог.