You are here

Стеження за терміном експлуатації

Стеження за терміном експлуатації — систематичний, комплексний і професійний підхід до технічного обслуговування, у якому використовуються інструменти та процеси світового рівня.

Найкращі показники терміну експлуатації обумовлені збільшенням часу корисної роботи та зниженням загальної вартості обслуговування під час простоїв. Ми вважаємо, що простій кранів не є ефективним. Ми повинні допомогти вам досягти найкращого рівня продуктивності під час кожної зміни. Ми прагнемо суттєво покращити рівень безпеки й продуктивності, який буде доступним для аналізу, збільшивши таким чином рентабельність ваших інвестицій.

Наші експерти з експлуатації кранів використовують систематичний метод оцінювання ризику та рекомендацій, а також проводять консультації, планування й аналіз із метою постійного покращення рівня безпеки та продуктивності.

Під час оглядів і профілактичного технічного обслуговування виявляються ризики, можливості для покращення, а також забезпечується дотримання вимог.

Позапланове технічне обслуговування та процеси модернізації застосовуються у випадку проблем із безпекою та продуктивністю, а також націлені на пошук можливостей для покращення.

Консультаційні послуги стосуються прийняття рішень, виявлення критичних проблем і збільшення рентабельності інвестицій.

Послуги модернізації подовжують термін експлуатації обладнання.

Нове обладнання потрібне для встановлення або заміни старого.