You are here

Програми обслуговування кранів

Програми обслуговування кранів

П’ЯТЬ НАШИХ ПРОГРАМ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПРИСТОСОВАНІ ДО ПОТРЕБ КОЖНОГО КЛІЄНТА.

ПРОГРАМА ПРОФІЛАКТИЧНОГО ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ CARE

Програма профілактичного технічного обслуговування CARE — наша найпопулярніша пропозиція. Її розроблено для покращення безпеки та продуктивності обладнання за рахунок систематичного проведення профілактичних перевірок, планового технічного обслуговування, застосування нашого методу оцінювання ризику та рекомендацій, а також технології віддаленого моніторингу за наявності такої можливості. У разі проведення позапланового технічного обслуговування, модернізації та надання консультаційних послуг термін експлуатації обладнання суттєво збільшується.

Програма CARE пристосована до ваших індивідуальних потреб. Ми враховуємо частоту використання кранів, експлуатаційні умови, класифікацію зборів, рекомендації виробників і місцеві норми.

Щоб швидко приймати потрібні рішення стосовно технічного обслуговування, ми регулярно повідомляємо клієнтів про виявлені під час перевірки порушення, ризики із зазначенням їх пріоритетності, а також рекомендуємо, що робити. Докладнішу інформацію можна знайти в розділах про наш консультативний підхід і планове технічне обслуговування MAINMAN.

ЯКЩО ПОТРІБНО ЩОСЬ БІЛЬШЕ ЗА ПРОФІЛАКТИЧНЕ ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ, СКОРИСТАЙТЕСЯ ПРОГРАМАМИ COMMITMENT АБО COMPLETE

COMMITMENT

Якщо ви шукаєте більш універсальну угоду про технічне обслуговування, яка б пропонувала більше послуг, ніж угода про профілактичне технічне обслуговування, зверніть увагу на програму технічного обслуговування COMMITMENT. Ця програма пропонує комплексне технічне обслуговування із залученням зовнішніх ресурсів. Програма обслуговування COMMITMENT зазвичай включає профілактичне технічне обслуговування, періодичні перевірки на відповідність вимогам, заміну зношених частин, попередньо узгоджені ремонтні роботи, а також надання додаткових послуг, які відповідають унікальним умовам вашого виробничого об’єкта й експлуатації. Необхідною умовою угоди про технічне обслуговування COMMITMENT є детальне дослідження придатності та, де потрібно, проведення ремонтних робіт, щоб привести обладнання у відповідний експлуатаційний стан.

COMPLETE

Програма технічного обслуговування й експлуатації COMPLETE—це наша найбільш оптимізована угода про обслуговування. Її розроблено для клієнтів, які бажають, щоб технічне обслуговування й перевірку обладнання проводили лише незалежні спеціалісти. У рамках цієї програми компанія Konecranes співпрацює з вами, щоб забезпечити належне транспортування матеріалів і допомогти вам досягти поставленої цілі щодо ефективності обладнання та процесів Усі програми COMPLETE зазвичай передбачають довгострокові угоди, а тому потребують детального оцінювання та взаємного узгодження умов.

ЯКЩО ВАМ ПОТРІБНО ЛИШЕ БАЗОВЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ПРОГРАМИ CONDITION АБО CONTACT

CONDITION

Мета програми перевірки CONDITION — допомагати вам дотримуватися місцевих нормативних вимог і проводити технічне обслуговування та ремонт власними силами вашої компанії. Як вимагають норми та демонструється в нашій практиці, у ході цих оглядів надається точна інформація про недоліки та порушення. Огляди виконуються кваліфікованими та спеціально навченими фахівцями. Програма CONDITION надає вам доступ до нашої документації експертних перевірок і онлайн-звітів, а також дає змогу спробувати інші послуги в разі потреби.

CONTACT

CONTACT — наша базова послуга за вимогою. Зазвичай вона надається під час аварійних ремонтних робіт, заміни запасних частин, випадків несправності обладнання та для інших спеціальних потреб. Наша команда спеціалістів добре розуміє індивідуальні технічні вимоги виробників кранів, незалежно від виробників комплектного обладнання, а також проводить технічне обслуговування згідно з технічними умовами останніх. Насправді дві треті кранів, які ми обслуговуємо, є кранами не нашого виробництва. Скориставшись CONTACT, ви побачите, на що ми здатні.

Щоб дізнатися більше про наші програми обслуговування зв’яжіться з нами.